GFC Ajaccio – Guingamp 2:2 (Nedohr.) | Dijon – Remeš 2:1 (kon.) | Lille – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Nice 1:2 (kon.) | Lorient – Montpellier 3:2 (kon.) | Toulouse – Auxerre 3:3 (2:1 po pen.)
FBBP 01 – Nantes 3:2 (po pr.)
FC Lorient
3:2 (3:1)
HSC Montpellier
cz Streda 28.10.2015, 21:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francúzsky ligový pohár • 3. kolo

Dnes je to ode mě vše, přeji krásný zbytek svátečního dne, u dalších onlajnů, na shledanou! (23:01:06)

Tento zápas je už minulostí. Sice v druhé půli přidali gól jen hosté, díky trefě střídajícího Camary z 85. minuty., ale i přesto Lorient poráží na domácí půdě Montpellier 3:2 a postupuje do dalšího kola francouzského ligové poháru. Zajímavější byl rozhodně první poločas, ve kterém si oba celky vytvořily několik dobrých příležitostí a vsítili celkem 4 branky. Po přestávce už tempo hry uvadlo, především ze strany domácích, kteří však dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce.

90+3

90+2
    Domácí mají míč ve své moci a nikam se s ním už neženou, zřejmě si už chtějí tento příznivý výsledek pohlídat.

90+1
    Dlouhý nákop Daba končí pouze v rukavicích domácího brankáře.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Philippoteaux dostal ideální přihrávku z pravé strany hřiště od Guerreira, ve stoprocentní šanci však svůj tým zklamal a míč za záda Ligaliho nedopravil!

88
    Deza se dožadoval odpískaní pokutového kopu, po zákroku jednoho z obránců Lorientu, hlavní rozhodčí je však jiného názoru a hru nechává pokračovat dál!

87
    Hráči Montpellieru jsou po snížení velice při chuti a pokračují v útočných výpadech.
    85. CAMARA - 3:2

85
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Hosté snižují po rychlém protiútoku na 3:2! Jeden z hostujících hráčů vyhrál rychlostní souboj s protihráčem na pravé straně hřiště, odkud nacentroval míč do šestnáctky přesně do míst, kde se zrovna pohyboval SOULEYMANE CAMARA, který míč nekompromisně dorazil za záda domácího brankáře!

84
    Žlutou kartu dostal vzápětí i hříšník Deza, který jí obdržel za své řeči směrem k rozhodčímu.

83
    Mulumba vidí od sudího právem žlutý kartonek, za ostrý skluz na Remyho.

82
    Po ostrém souboji o balón zůstává jeden z hráčů Montpellieru ležet na trávníku.

80
    Dabo se po rohovém kopu dostal k zakončení hlavou, jeho rána však končí na zádech prvního obránce stojícího těsně před ním.

79
    Poslední možnost ke střídání využil právě i domácí trenér. Ze hřiště stáhl aktivního Meslouba, kterého nahradil Traorém.

78
    Philippoteaux pokazil finální přihrávku v pokutovém území, a tak mohl být hostující brankář Ligali v klidu.

77
    Po technickém faulu Cornetteho ve středu hřiště budou rozehrávat hráči Lorientu.

76
    Domácí trenér udělal další změnu v týmu. Ze hry stáhl Barthelmeho a naopak na hřiště poslal čerstvého Fofana.