Évian TG – Laval 2:2 (4:5 po pen.) | Tours FC – Angers 1:0 (kon.) | Bastia – Rennes 0:1 (kon.)
koniec po penal. (4:5)
Évian Thonon Gaillard
2:2 (0:1)
Stade Lavallois Mayenne FC
cz Utorok 27.10.2015, 20:00 • Sports Park (Avignon) • Francúzsky ligový pohár • 3. kolo

115
    Évian právě vstřelilo branku!
    Domácí tým podruhé v zápase vyrovnává vývoj utkání! Tento vyrovnávací gól těsně před koncem druhého prodloužení je ale určitě mnohem důležitější než ten první! Šanci na postup do dalšího kola má domácí tým znovu díky trefě střídajícího hráče KEVINA HOGGASE!

108
    Laval právě vstřelil branku! Po rychlé útočné akci se dostávají v druhé části prodloužení hosté podruhé v utkání do vedení! Na samotném závěru akce byl nekompromisní ADRIEN-MEHDI MONFRAY, který svoji tvrdou ránou překonává domácího brankáře Leroye.

79
    Domácím se právě podařilo vyrovnat vývoj zápasu! Krásnou útočnou akci nám předvedl domácí tým Évianu. Na samém konci této útočné akce byl GUSTAVO CAMPANHARO, který se svoji střelou do rohu branky nemýlil!

5
    Laval právě vstřelil branku! Po druhém rohovém kopu, který měli hráči Lavalu k dispozici se hosté překvapivě ujímají vedení! O první změnu skóre se postaral JULIEN VIALE.

Góly: 79. Gustavo, 115. Hoggas – 5. Viale, 108. Monfray

Karty:   28. Gustavo (EVA), 55. Soares (EVA) – 56. Quintin (LVAL), 63. Monfray (LVAL)   86. Quintin (LVAL)   84. N'Dao (EVA)