Lok. Moskva – Rostov 0:2 (kon.)
Lokomotiv Moskva
0:2 (0:0)
FK Rostov
cz Pondelok 26.10.2015, 17:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 13. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:29:25)

Zákroky brankáře: Soslan Džanajev – 3

Zákroky brankáře: Guilherme – 0

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli sice v prvním poločase aktivnějším týmem, ve druhém poločase je však hosté téměř ve všem přehrávali a zaslouženě tak dnešní utkání zvítězili 0:2. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 57. minuty, když se prosadil po pěkné akci Poloz. Na 0:2 poté zvyšoval v 85. minutě střídající Doumbia a hosté si tak po dnešní výhře připisují důležité tři body do tabulky.

Držení míče: 65% – 35%
    Střely celkem: 10 – 4
    Střely na branku: 3 – 2

90+3

90+3
    Samedov se nyní dopustil útočného faulu poblíž hranice vápna soupeře a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání.

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko a snaží se tak šetřit čas u rohového praporku.

89
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

89
    Hosté se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

87
    Michalik má nějaké zdravotní potíže a v dnešním zápase už nebude moci dále pokračovat. Domácí však už nemají možnost střídání a zbytek zápasu tak budou dohrávat v deseti.
    85. Moussa DOUMBIA - 0:2

85
    Rostov právě vstřelil branku!
    Hosté vedou už o dvě branky! MOUSSA DOUMBIA dostal skvělý pas za obránce, následně se s míčem řítil sám na brankáře, toho dokázal prostřelit střelou doprostřed branky a hosté tak vedou už 0:2.

84
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí od jednoho z nich v zámezí.

83
    Doumbia se nyní ukličkoval poblíž hranice vápna soupeře a míč tak končí od jeho kopaček na kopačkách jednoho z obránců.