Hradec Králové – Zlín 5:6 (po pr.) | Chomutov – K. Vary 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:1 (kon.)
Sparta Praha – Kometa Brno 3:2 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:2 (po pr.)
Pardubice – Olomouc 0:1 (po pr.) | Liberec – Třinec 2:3 (kon.)
Piráti Chomutov
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Sobota 24.10.2015, 12:30 • SD Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Favoritem bude Chomutov, který se dělí o první příčku v tabulce s pražskou Spartou. Kanadské bodování vede Petr Macháček 21 (12+9), který je zároveň nejlepší střelec kádru. Nejvíce asistencí má potom Adam Kellerstein 11. Karlovy Vary jsou v tabulce na desátém místě s 20 body. Kanadské bodování týmu vede Ondřej Beránek 15 (8+7), který se dokázal nejvíckrát trefit a zároveň nejvíckrát přesně nahrál.

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Páleník, Hajič, Hierman, Hlaváček, Lidák, Novák, Blaha – Wágner, Kaše, Krivošík, Dyrynk, Részegh, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz, Trapl

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Frček) – Michálek, Beer, Pajk, Rulík, Dudek, Vodička, Weinhold – Osmík, Nguyen, Zikmund, Čejka, Vrána, Tamáš, Davídek, Hauzr, Hendrych, Procházka, Babka

Rozhodčí: Škrobák – Hrubec, Laczko.

Oba tým už jsou na modré čáře. Já Vás vítám. Utkání může začít.

00:01

00:08
    Karlovarští se ihned dostávají do útočného pásma.

02:09
    Chomutov je nyní v útočné třetině.

04:23
    Chomutov se dostal do útočného pásma, kde střílel Részegh, ale Frček byl na jeho střelu připraven.

05:00
    Z dálky to zkoušel na Frčka Hierman, ale marně.

07:05
    Karlovy Vary ostřelují Lukeše, ale ten jejich pokusy zneškodňuje.

09:12
    Na dvě minuty za nedovolené bránění si jde sednout Adam Rulík.

10:26
    Nebezpečnou střelu od modré poslal na Frčka David Kaše.

12:48
    Hosté hrají v plném počtu.

13:13
    Hraje se ve středním pásmu. Nikdo si puku dlouho neužije.

13:49
    Vrána přihrával před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů tam nebyl.

13:59
    Lukáš Blaha je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

14:33
    Chomutov vyhazuje co to jde.

15:27
    Hosté nedokáží nic vymyslet.

15:28
    Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách. Martin Osmík je vyloučen za držení protihráče.

15:59
    Domácí hrají v plném počtu.

16:52
    Karlovy Vary jdou do tří. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Ladislav Zikmund.

17:28
    Karlovy Vary ve čtyrech.

17:53
    Martin Osmík teď ošklivě narazil domácího obránce na mantinel. Na ledě se dokonce objevila krev, ale vypadá to, že vyločen nikdo nebude. V hledišti to budí mírné nepokoje.

18:41
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti využívají přesilovou hru. LUKÁŠ BLAHA prostřelil tvrdou střelou od modré vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Adam Kellerstein a Martin Strunz

19:49
    Karlovarský útočník se dostal do samostatného úniku, ale Štěpán Lukeš byl připraven.

20:00

Do první třetiny vstoupili lépe domácí. Dlouho se nic nedělo. Minutu před koncem otevřel skóre domácí obránce Lukáš Blaha. Ještě jedenáct vteřin před koncem zkoušel vyrovnat karlovarský útočník, který ovšem na Lukeše nevyzrál.

20:01

20:45
    Karlovy Vary uzamkli Chomutov v útočném pásmu.

21:00
    Na dvě minuty za zdržování hry je vyloučen Lukáš Blaha.

22:04
    Chomutovští nepouštějí soupeře k zakončení.

23:00
    Hosté nic nevymysleli. Domácí v plném počtu.

23:39
    Daniel Babka se tlačil do útočného pásma, ale Jan Páleník ho obral na modré čáře o puk.

24:54
    Jakub Hierman ohrozil svatyni Jakuba Frčka.

27:00
    Michael Čejka vystřelil nebezpečně od modré. Lukeš měl co dělat, aby jeho pokus vyrazil.

27:55
    Tamás Részegh dojel puk za brankou Frčka a přihrál do prostoru mezi kruhy Krivošíkovi, který trefil pouze Frčkův beton.

32:39
    Jiří Tupý přihrál mezi kruhy Tamásovi Részechovi, ten přiťukl puk doprava FILIPU KRIVOŠÍKOVI, který střílel do prázdné brány. Asistence: Tamás Részegh a Jiří Tupý.

35:11

37:11

39:05
    Chomutov je teď zahnán do obranného pásma.

39:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary stahují náskok Chomutova na jediný gól. Milan Davídek přihrál zpoza brány do mezikruží, kde stál LADISLAV ZIKMUND, který střílel do odkryté klece.

40:00

Do druhé periody vstoupili lépe domácí, kteří zvýšili svůj náskok. Vary stihli vsítit branku těsně před koncem druhé periody, a tak se jde do kabin za stavu 2:1.

40:01

40:41
    Jakub Vrána se dostal do zakončení po chybě v rozehrávce Chomutova.

41:48
    Tamás Részegh nahodil od modré, David Kaše jeho střelu tečoval, ale mimo branku.

42:49
    Chomutov tlačil, a vytěžil z toho gól. Jiří Tupý přihrál na pravé křídlo, kde stál TAMÁS RÉSZEGH, který překonal Frčka střelou švihem. Asistence: Jiří Tupý a Filip Krivošík.

45:57
    Milan Davídek se dostal do samostatného úniku, Lukeš jeho pokus vyrazil před Adama Rulíka, ale ani ten Lukeše neprostřelil.

47:59
    Hierman a Rulík se pošťuchovali u modré čáry.

48:00
    Za hákování je vyloučen na dvě minuty Tomáš Dyrynk.

48:58
    Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách. Milan Davídek jde rovněž na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

49:59

50:58

52:44
    Jakub Vrána zkusil střílel na Lukeše v pádu.

53:25
    Na 2+10 minuty za zásah do oblasti hlavy dostává Lukáš Procházka.

53:37
    Chomutov okamžitě využívá přesilovou hru. Martin Strunz přihrál LUKÁŠOVI BLAHOVI, jenž se střelou z první nemýlil. Asistence: Martin Strunz a David Kaše.

55:18
    Piráti přidávají další gól. Po chybě v rozehrávce se dostal k puku Hierman, ten přihrál Dyrynkovi, který Vystřelil, ale jeho pokus Frček zlikvidoval. Ovšem dorážku MARTINA STRUNZE už nestihl. Asistence: Tomáš Dyrynk a Jakub Hierman.

55:47
    Martin Osmík vyloučen na dvě minuty za hrubost.

57:28
    Chomutovští už nikam nespěchají.

57:47

59:24
    Domácí ještě tlačí, ale gól z toho asi už nebude.

I do třetího dějství vstoupili lépe domácí, kteří vyhráli třetinu v poměru 3:0 a tím tak definitivně rozbili karlovarskou Energii.

Toto je odemne dnes vše. Já se s Vámi loučím, příště napočtenou. (14:38:16)

Petr Kouba

Góly a asistencie: 19. Blaha (Kellerstein, Strunz), 33. Krivošík (Részech, Tupý), 43. Részegh (Tupý, Krivošík), 54. Blaha (Strunz, Kaše), 56. Strunz (Dyrynk, Hierman) – 40. Zikmund (Davídek)

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Páleník, Hajič, Hierman, Hlaváček, Lidák, Novák, Blaha – Wágner, Kaše, Krivošík, Dyrynk, Részegh, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz, Trapl
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Michálek, Beer, Pajk, Rulík, Dudek, Vodička, Weinhold – Osmík, Nguyen, Zikmund, Čejka, Vrána, Tamáš, Davídek, Hauzr, Hendrych, Procházka, Babka

Rozhodca: Škrobák – Hrubec, Laczko