Chomutov – HC Plzeň 0:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Hradec Králové – Olomouc 4:5 (kon.)
Liberec – Vítkovice 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 3:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
BK Mladá Boleslav
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 23.10.2015, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 15. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
    Vítězný nájezd proměnil ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který byl dnes u všech třineckých branek.

57:33
    Obrovská šance Třince. Stuchlík jel na branku a chtěl zakončit kličkou k pravé tyči, jenže Bruslaře skvělým zákrokem podržel Groh, který měl i značnou porci štěstí.

55:55
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To, co se už asi nikdo v malé hale neočekával, se stalo. Bruslaři dokázali senzačně vyrovnat, když se na modré napřáhl Hes a jeho střelu tečoval z blízka kapitán MILAN PRŮŠEK! Asistence: Matěj Hes, Radek Pořízek.

53:06
    Za podražení byl potrestán dvěma minutami Jakub Lacka (TRI). Nejspíše teď nastávají poslední minuty, kdy se můžou Bruslaři vrátit do zápasu.

48:15
    Třinec právě vstřelil branku!
    ALEX PISÁRIK ukázal celé malé hale, jak je jednoduché střílet góly. Na modré čáře se napřáhl a puk skončil až za zády Dominika Groha. Zajímavostí je, že i třetí branka je v režii opět stejných hráčů, kteří dokázali senzačně otočit zápas. Asistence: Ondřej Kovařčík.

47:37
    Třinec měl další dobrou šanci, kterou hasil Šimon Červinský (MBL) hákováním. Inkasoval za to tedy dvouminutový trest. Dokáže se Třinec dostat do vedení?

43:45
    Oddechový čas pro domácí.

42:34
    Boleslavští inkasují v přesilovce! Hosté ujeli dva na jednoho a poté dostal naservírovaný puk MATĚJ MURÍN, jenž zakončoval do prázdné branky. Záhy máme vyrovnáno. Asistence: Ondřej Kovařčík, Alex Pisarik.

42:05
    Vyloučeni byli opět hosté. Konkrétně dostal dvě minuty za hákování starší dorostenec Patrik Hrehorčák (TRI).

41:29
    Výhoda na straně Bruslařského klubu.

38:35
    Dočkali jsme se gólu do šatny. Před branku si najel MATĚJ MURÍN, který poslal puk nechytatelně pod břevno. Asistence: Ondřej Kovařčík, Alex Pisarik.

30:24
    Třinečtí si neobsadili útočníky Bruslařského klubu. Ke kotouči se dostal RADEK POŘÍZEK, který bezchybně Dudáčka "vykoupal" a poslal puk mezi tři tyče. Asistence: Stanislav Brzák, Zdeněk Borovec.

29:40
    Jan Zahradníček (TRI) dostal dvě minuty za hákování.

29:15
    Tu největší šanci si ale prozatím připsali Třinečtí! Jeden z hostujících hráčů vystřelil a puk málem zapadl po břevno, jenže náhle změnil směr a kutálel se po hranici brankové čáry. Nutno dodat, že Bruslaři měli hodně velké štěstí.

24:01
    Za vražení na hrazení dostal dvouminutový trest Ivan Ďurač, střelec zatím jediné branky.

18:40
    Martin Štosek (MBL) byl potrestán dvěma minutami za faul kolenem.

16:19
    Lukáš Motloch vybojoval puk na modré čáře a poslal ho před branku, kde byl ideálně připravený IVAN ĎURAČ, který donutil Dudáčka kapitulovat. Asistence: Lukáš Motloch.

12:38
    Další faul na straně Třince. Dvě minuty za hákování dostal Ludvík Petrák (TRI).

10:54
    Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

06:03
    Na trestnou lavici přijel Jan Zahradníček (TRI), který dostal dvouminutový trest za podražení.

05:45
    Bruslaři mají výhodu!

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 17. Ďurač (Motloch), 31. Pořízek (Brzák, Borovec), 56. Průšek (Hes, Pořízek) – 39. Murín (Kovařčík, Pisarik), 43. Murín (Kovařčík, Pisarik), 49. Pisárik (Kovařčík), rozh. náj. Kovařčík