Permskie medvedi – Tatran Prešov 29:28 (kon.)
29:28 (15:15)
Tatran Prešov
Štvrtok 22.10.2015, 18:00Liga majstrov

60
    Petro je navyše vylúčený na dve minúty a Prešov bude hrať s piatimi hráčmi. (29:28)

59
    V zápase si už navyše nezahrá Kovalev, ktorý je za potiahnutie za nohu Antla vylúčený na dve minúty. (28:28)

56
    Andrejev je navyše za svoj faul vylúčený a oba tímy tak budú hrať s piatimi hráčmi, Prešov si v závere zápasu zahrá presilovú hru. (27:25)

54
    Brankár Čupryna je navyše po inkasovanom góle vylúčený na dve minúty po tom, čo si nervy vybúril na sieti v bráne. (27:25)

45
    Dve minúty bude po vylúčení nútene pauzovať aj Prešovčan Jakub Hrstka. (22:22)

45
    Po konflikte v rohu hracej plochy je vylúčený domáci Skopincev na dve minúty. (22:22)