Qäbälä – Dortmund 1:3 (kon.) | Lazio – Rosenborg 3:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (kon.) | Lisabon – Skenderbeu 5:1 (kon.) | Bazilej – Belenenses 1:2 (kon.)
Fiorentina – Lech Poznań 1:2 (kon.) | Monaco – Karabach 1:0 (kon.) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (kon.)
Schalke – Sparta Praha 2:2 (kon.) | APOEL – Asteras 2:1 (kon.) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (kon.)
Partizan – Bilbao 0:2 (kon.) | Molde – Celtic 3:1 (kon.) | Fenerbahce – Amsterdam 1:0 (kon.)
Liverpool – Kazaň 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sion 0:1 (kon.) | Solún – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Légia Varšava – Brugge 1:1 (kon.) | Midtjylland – Neapol 1:4 (kon.) | Villarreal – Minsk 4:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Plzeň 3:2 (kon.) | Braga – Marseille 3:2 (kon.) | Liberec – Groningen 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:1 (0:1)
FC Sion
Štvrtok 22.10.2015, 21:05 • Nouveau Stade de Bordeaux • Európska liga • Skupina B

90+3
    Ounas navyše za svoj zákrok vidí žltú kartu.

88
    Na druhej strane je napomínaný žltou kartou aj hosťujúci Konaté.

88
    A žltú kartu v závere zápasu vidí aj domáci kapitán Sané.

86
    Khazri sa dostal na ihrisko až v 65. minúte ako striedajúci hráč, no po nešetrnom zákroku na Carlitosa vidí druhú žltú kartu v zápase a po z toho vyplývajúcej červenej karte smeruje predčasne pod sprchy.

81
    Crivelli za svoj zákrok dostáva žltú kartu. Sion má loptu a nikam sa s ňou neponáhľa. Do konca zápasu ostáva necelých desať minút.
    79. Žltá karta

79
    Ziegler navyše za svoj zákrok vidí od rozhodcu žltú kartu. Bordeaux teraz bude zahrávať loptu z rohu ihriska.

77
    A posledné tretie striedanie využíva aj domáci tréner Willy Sagnol, ktorý posiela do hry Ounasa. Na striedačku smeruje Touré.

77
    Sion prvýkrát v zápase strieda. Na ihrisko sa dostáva Follonier, ktorý vystrieda Assifuaha, ktorý má za sebou veľmi dobrý zápas.

77
    Žltou kartou je navyše teraz napomínaný domáci Khazri, Bordeauxu už neostáva veľa času na zvrat zápasu.

65
    Diabaté rovnako opúšťa ihrisko Bordeaux, na jeho pozícii ho nahradí Khazri.

64
    Bordeaux posiela do hry čerstvé sily. Plašila na ihrisku vymení Crivelli.

45
    Pa Madou Jagne teraz dostáva žltú kartu za zákrok na Diabatého. Bordeaux bude mať poslednú šancu na vyrovnanie v prvom polčase. Rozhodca nastavuje jednu minútu.

26
    Fernandes teraz videl žltú kartu a Bordeaux má navyše k dispozícii rohový kop.
    21. Léo LACROIX - 0:1

21
    Tím Sion práve strelil gól! A skóre zápasu otvárajú hostia po ukážkovej hlavičke Léa Lacroixa, ktorý zužitkoval perfektný center z ľavej strany od spoluhráča Carlitosa a Sion sa ujíma vedenia v zápase.
    21. Žltá karta

21
    A prvú žltú kartu v zápase dostáva domáci hráč Chantôme, ktorý v strede ihriska fauloval Assifuaha.

11
    Chantôme sa teraz dostal k strele z bezprostrednej blízkosti, no Vaņins teraz vytiahol parádny zákrok a podržal svoj tím. Bordeaux malo doposiaľ najväčšiu šancu v zápase.