5 2
Misaki Dojová
2
7 6
cz Streda 21.10.2015, 18:05WTA Luxemburg - BGL BNP Paribas Luxembourg Open (krytý tvrdý povrch) • Osemfinále

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou! (19:35:16)

A je dobojováno! První set byl velice vyrovnaný, ale rozhodlo příliš mnoho chyb na straně české tenistky. Zkraje druhého setu se nechala Allertová ošetřit a poté už jí její soupeřka nepustila takřka k ničemu a zaslouženě tak Dojová postupuje do čtvrtfinále! Pro Allertovou turnaj končí!

Konec zápasu

2:6
    A hned ten první využívá a postupuje tak přes českou tenistku do čtvrtfinále!

15-40
    Misaki Dojová právě disponuje dvěma mečboly!

15-30
    Po delší době si Denisa Allertová připisuje fiftýn na svou stranu.

0-30
    A další fiftýn pro japonskou tenistku, která kráčí za postupem do dalšího kola!

0-15
    Dojová začíná tento veledůležitý game lépe.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Misaki Dojová.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Čistou hrou si Misaki Dojová bere servis své soupeřky, tím odskakuje do vedení 5:2 a po přestávce půjde servírovat na vítěství v utkání!

0-40
    Dojová si vybojovala další tři brejkboly a momentálně je hodně na koni!

0-30
    A další fiftýn pro japonskou tenistku.

0-15
    Dobrý start Dojové do sedmé hry.

2:4
    Dojová si i přes menší problémy nakonec dokázala podržet servis, tím potvrzuje brejk z předchozí hry a vede ve druhém setu 4:2!

40-A
    Brejkbol pro změnu střídá gembol!

40-40
    Tak ne, Dojová si dokázala vybojovat zpět shodu.

40-30
    I v této hře uvidíme brejkbol, tentokrát je na straně české tenistky. Dokáže ho Denisa využít?

30-30
    Následně je tu srovnaný stav 30:30!

30-15
    Allertová ale využívá toho, že Dojová šla do výměny přes druhý servis a získává tak fiftýn.

15-15
    Prvním esem utkání Dojová srovnává.

15-0
    Při podání Dojové získává fiftýn česká hráčka.

2:3
    Allertová bude zřejmě v pořádku a budeme tak moci pokračovat!

2:3
    Česká tenistka si vyžádala na kurt fyzioterapeutku, vypadá to na nějaké svalové potíže! Snad bude v pořádku!

2:3
    Druhá dvojchyba české tenistky v řadě! Dojová znovu bere své soupeřce servis a vede 3:2! Ve druhém setu se zdá servis spíše nevýhodou!

15-40
    To v tento moment už ale neplatí a to kvůli dvojchybě Denisy.

15-30
    Tentokrát ale udělala nevynucenou chybu Japonka, brejkboly se tak alespoň prozatím nekonají.

0-30
    A znovu trefila Češka jen pásku, při svém servisu prohrává už 0:30!

0-15
    Forhendový úder české hráčky zastavila jen síť.

2:2
    Dvojchybou ukončuje Dojová tento game! Allertová si nakonec dokázala vzít hned svůj ztracený servis zpět a srovnává tak na 2:2!

40-15
    Další nepřesný úder japonské tenistky a Allertová má dva brejkboly!

30-15
    Těsný aut po křižném forhendu Dojové, Allertová si potřebuje vzít svůj ztracený servis zpět a tohle jí nahrává!

15-15
    Allertová dobře zatlačila svou soupeřku k základní lajně a donutila jí chybovat.

0-15
    Bekhendový úder Allertové se nevešel do kurtu.

1:2

1:2

1:2
    A Dojová této šance využívá, bere své soupeřce servis a ve druhém setu jde do vedení 2:1!

15-40
    Tak to je hodně zajímavé! Allertová přepálila smeč, míček dobře viděla, ani neměl nijak zvlášť velkou rotaci! Obrovská chyba, která znamená dva brejbkoly!

15-30
    Dojové obouručný bekhend se do kurtu nevešel.

0-30
    Allertová přepálila zdánlivě jednoduchý forhendový úder, sama na sebe se teď zlobí.

0-15
    Allertová začíná dvojchybou.

1:1
    A ten nakonec Dojová využívá a přes menší problémy srovnává na 1:1.

40-A
    Přímý bod z podání znamená další gembol.

40-40
    Dojová chtěla zahrát forhendem po lajně, trefila ale pouze koridor pro čtyřhru.

30-40
    První dnešní dvojchyba japonské hráčky.

15-40
    Křižný úder z forhendu od české tenistky skončil jen v zámezí.

15-30
    Jenže Dojová skvěle podává, ani tentokrát nedokázala Allertová zareturnovat přesně.

15-15
    Úder Dojové zastavila jen páska.

0-15
    Přímý bod ze servisu pro Dojovou.

1:0
    Nádherný prohoz české tenistky, Dojová jen stála a koukala se! Denisa tak jde do vedení ve druhém setu 1:0!

40-30
    Allertová skvěle prostřídala obě strany a nakonec zakončila křížným bekhendem.

30-30
    Přímý bod z podání pro českou tenistku.

15-30
    Křížný úder Dojové dopadl přesně na lajnu!

15-15
    Allertová toho teď hodně oběhala a nakonec celou výměnu zakončila úspěšně u sítě.

0-15
    Přesný return na druhý servis v podání Dojové.

5:7
    Return Allertové byl nepřesný a to znamená, že po velké bitvě získává první set Dojová a nutno říci, že zaslouženě! Uvidíme, jestli bude ve druhém setu Allertová přesnější!

40-A
    Bekhendové údery dnes Allertové doslova nejdou, třetí setbol pro Dojovou.

40-40
    Krásný křížný forhend Allertové, Dojová poslala míček jen do pásky.

40-A
    Obouručný bekhend v pokleku Allertové nevyšel podle představ, další setbol!

40-40
    Ale po dobrém úderu Allertové Dojová kazí a je tu zpět shoda!

40-A
    Allertová dnes opravdu enormně kazí a s tím se vyhrát nedá, Dojová má setbol!

40-40
    Return Allertové skončil v autu, je tu tedy shoda a prohospodařené dva brejkboly!

40-30
    První brejkbol je fuč, Allertová pokazila bekhendový úder.

40-15
    Krásná výměna plná bojovnosti od obou tenistek končí lépe pro Allertovou, která má tak dva brejkboly!

30-15
    Allertová měla svou soupeřku na lopatě, poslední úder chtěla poslat do jejího protipohybu, ale míček končí v autu.

30-0
    Další úder trefila Dojová rámem rakety, Allertová vede 0:30!

15-0
    Dojová zahrála svůj forhendový úder až moc dlouhý.

5:6

5:6
    A ten využívá vítězným forhendem po lajně, krásný úder! Dojová si tak znovu bere servis soupeřky a dostává se do vedení 6:5! Po pauze půjde dnes podruhé servírovat na vítězství v setu!

40-A
    Dobrá práce Dojové u sítě, Misaki má druhý brejkbol v této hře!

40-40
    Dojová trefila míček rámem rakety a díky tomu je tu tak shoda!

30-40
    Druhý dvojchyba Češky v tomto gamu, brejkbol!

30-30
    Dojová zatlačila svou soupeřku k základní lajně a ta chybovala.

30-15
    Přímý bod ze servisu pro Allertovou.

15-15
    Krásná a velmi pestrá hra české tenistky zakončená opět vítězným stopbalem!

0-15
    Teď začíná Allertová dvojchybou!

5:5
    A hned svůj první brejkbol dokázala Allertová využít a díky tomu srovnává v prvním setu na 5:5. Vyrovnaná bitva tak může pokračovat.

40-30
    A je to ta první varianta, Denisa skvěle zvládla volej na síti a má svůj dnešní první brejkbol!

30-30
    Velmi zajímavé skóre, uvidíme brejkbol nebo setbol?

15-30
    Úder Dojové dopadl přesně na lajnu, Allertová nedokázala míček v plném běhu umístit přesně.

15-15
    Krásné zkrácení hry od české tenistky, Denisu tuto variantu předvedla dnes již podruhé.

0-15
    Špatný return na druhý servis Dojové.

4:5

4:5

4:5
    Allertová ale nakonec získává tento game, snižuje na 4:5. Po přestávce ale půjde Dojová servírovat na vítězství v prvním setu!

40-30
    Nechytatelný return drží Dojovou v této hře.

40-15
    Přetahovanou od základní lajny vyhrála Allertová, která si počkala na chybu soupeřky.

30-15
    Return Dojové se do kurtu nevešel.

15-15
    Allertová zahrála výborně do protipohybu své soupeřky a nedala jí tak žádnou šanci na reakci.

0-15
    Dojová hraje velmi trpělivě, teď si skvěle počkala na vhodný moment a úspěšně zaútočila forhendem po lajně.

3:5
    Přímý bod z podání dostává Dojovou do vedení 5:3 a je jen jeden jediný game od vítězství v prvním setu.

30-40
    Tento game ale ještě nekončí a to díky vítěznému úderu Denisy Allertové.

15-40
    Další nepřesný return české tenistky.

15-30
    Následně poslala Allertová míček z returnu jen do deblového dvorce.

15-15
    Smeč od základní lajny Dojové nevyšla, míček skončil jen v autu.

0-15
    Další nepřesný křižný forhendový úder od Allertové.

3:4

3:4

3:4
    Allertové se povedlo celkem bez potíží snižit na 3:4. Stále je zde ale rozdíl jednoho brejku!

40-15

30-15
    Allertová si teď svou soupeřku povodila po kurtu a získala tak potřebný fiftýn.

15-15
    Dojová zahrála od základní lajny až příliš dlouhý úder.

0-15
    Další z řady nevynucených chyb Allertové.

2:4
    Vítězný obouručný bekhend pro Misaki Dojovou! Ta odskakuje do vedení 4:2!

15-40
    Dva gemboly pro Dojovou.

15-30
    A Dojová se posléze dostává do vedení v tomto gamu.

15-15
    Return Allertové skončil jen na síti.

15-0
    Dojová trefila míček rámem rakety a zahrála tak do autu.

2:3

2:3

2:3
    Allertová si došla pro poslední potřebný fiftýn na síť a snižuje tak stav prvního setu na 2:3!

40-30
    Velkou přetahovanou nakonec dokázala vyhrát Dojová.

0-15
    Allertová zahrála v pokleku jen do deblového koridoru.

1:3
    Díky přímému bodu ze servisu vede Dojová už 3:1!

30-40
    Nevynucených chyb dělá zatím česká tenistka až přespříliš, touto darovala soupeřce gembol.

30-30
    Delší výměna od základní lajny dopadla lépe pro Dojovou.

30-15
    Tentokrát už ale přišel vítězný úder po lajně od Dojové.

30-0
    Jednu z nejdelších dnešních výměn zakončila Allertová velmi zkušeně – kraťasem!

15-0
    Úder Dojové se nedostal přes pásku.

1:2

1:2

1:2
    Jenže tentokrát už jí to nevyšlo, byl zahlášen aut po jejím úderu a to znamená, že Dojová si bere soupeřky servis a vede 2:1!

30-40
    Krásný vítězný úder české tenistky, ta hraje, zdá se, daleko lépe, když je pod tlakem.

15-40
    Ten první dokázala Češka odvrátit, co ty další dva?

0-40
    Dojová má k dispozici hned tři brejkboly!

0-30
    Krásný vítězný úder Dojové, která zahrála forhend po lajně.

0-15
    Další z nevynucených chyb české tenistky, v úvodu jich je opravdu mnoho.

1:1
    Čistou hrou srovnává Dojová na 1:1!

0-40
    Dojová natlačila svou soupeřku k základní čáře a ta nakonec chybovala.

0-30
    Těsný aut po úderu české tenistky.

0-15
    Dojová si došla pro fiftýn velmi agresivní hrou.

1:0
    Allertová ukončila tento game přímým bodem ze servisu a vede tak 1:0.

A-40
    Křížný bekhendový úder Dojové skončil v autu a tak je tu gembol.

40-40
    A díky přímému bodu ze servisu smazala Denisa i druhý brejkbol a je tu shoda.

30-40
    S kratším returnem si Allertová bez potíží poradila.

15-40
    Allertová chtěla zahrát forhend po lajně, ale míček skončil až za základní lajnou. Dva brejbkoly!

15-30
    Krásný vítězný forhend v podání Denisy Allertové.

0-30
    Dobrý return Dojové a po něm chyba české tenistky.

0:0
    Úvodní fftýn patří hráčce na příjmu.

0:0

Jako první půjde na servis Allertová.

Obě tenistky jsou již na kurtu a začínají se rozehrávat, utkání brzy začne.

Vzájemná bilance – Obě tenistky se spolu doposud ani jednou nestřetly. Čísla však hovoří pro Allertovou, které věří i bookmakeři.

Misaki Dojová – O dva roky starší tenistka je v žebříčku WTA na 92. místě, jejím maximem je přitom 75. pozice. Také ona se naposledy představila v Linci, dařilo se jí ale o poznání hůř, než její dnešní soupeřce. Vypadla totiž již v prvním kole s Brengleovou, proti níž uhrála pouhé tři gamy. V Lucemburku startuje vůbec poprvé. V prvním kole si poradila velmi překvapivě ve třech setech s Němkou Petkovičovou. Uvidíme, jestli si připíše další skalp i dnes!

Denisa Allertová – Dvaadvacetiletá česká tenistka zavítala na turnaj coby 64. hráčka světa. Naposledy se představila na turnaji v Linci, kde vypadla ve čtvrtfinále s Flipkensovou. Ještě předtím se dostala do finále v Kantonu, tam ale podlehla Jankovicové. V Lucemburku startuje podruhé v kariéře, loni skončila její cesta až v semifinále. Tento rok si v prvním kole poradila ve třísetové bitvě s Cepelovou ze Slovenska.

Dobrý podvečer přeji všem fanouškům tenisu. Halový turnaj WTA v Lucemburku má dnes na svém programu osmifinálové duely. V jednom z nich se představí i Češka Denisa Allertová s japonskou hráčkou Misaki Dojovou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.