Nižná – ATU Košice 5:9 (kon.) | Grasshoppers Žilina – Florko Košice 3:8 (kon.) | Sabinov – Hurikán Bratislava 9:8 (kon.)
Prešov – Lido Bratislava 9:5 (kon.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Skalica 19:3 (kon.) | M-Šport Trenčín – Záhorská Bystrica 9:8 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
M-Šport Salming Team Trenčín
9:8 (0:6, 7:2, 1:0 - 0:0)
Tsunami Záhorská Bystrica
Nedeľa 18.10.2015, 16:45 • Športové centrum M-Šport - Trenčín • Salming extraliga

Koniec zápasu. (19:17:05)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím M-Šport Salming Team Trenčín.

Víťazný nájazd premenil JURAJ MATEJKA!

3. séria
    2:1
    JURAJ MATEJKA nádherným freestylom prekonáva Piterku a zabezpečuje M-Športu dôležité dva body do tabuľky!

3. séria
    1:1
    Michal Steinhubel sa vrátil s loptičkou dozadu, aj keď strelil gól, rozhodcovia ho správne neuznali.

0:1
    Maroš Kovaľ strelou do pravého horného rohu prekonáva Šlosára.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:59
    Neuveriteľný zákrok predviedol teraz JURAJ MATEJKA!!

Brankár Šlosár nebezpečne vybehol odkopnúť loptu dú útočného pásma, avšak záhoráci útočníci boli rýchlejší než on, a tak sa stalo, že vystrelili na Šlosárovu bránu. V poslednej sekunde však doslova z bránkovej čiary odpálil loptičku Juraj Matejka, ktorý si značne a nielen on, ale aj celý jeho tím vydýchol.

64:15
    Steinhubel mal gól na hokejke! Po Kubaského dobrom páse sa do samostného úniku dostal Steinhubel, ktorého v súboji zoči-voči fantasticky vychytal domáci brankár Šlosár.

63:01
    Piterka musel dvakrát zasahovať. Do konca predlženia zostávajú dve minúty.

60:54
    Predlženie o „prémiový" druhý bod sa začal z oboch strán aktívne. Oba tímy mohli ukončiť už tento zápas vo svoj prospech.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:14
    Menšie strkanice a slovné hádky priebehajú medzi Kovaľom a Pavlom Helešom. K nim sa pridalo ešte zopár hráčov, avšak rozhodcovia Roman Cíbik a Michal Tomáš túto situáciu vyriešili s prehľadom, keď upkojili túto napäťú situáciu na ihrisku.

57:42
    M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!

Veľká radosť na tribúnach. M-Šport zásluhou RÓBERTA ŠEVČÍKA vyrovnáva vo vlastnom oslabení!

Bez asistencie.

57:25
    Pre Trenčín to budú teraz ťažké dve minúty, nakoľko Patrik Pastorej sedí na trestnej lavici.

57:22
    Ani druhé trestné strieľanie nie je využiité! Oliver Kubaský strieľa mimo Šlosárovej svätyne.

57:22
    Druhé tretsné strieľanie v tomto zápase!!! Tentokrát na strane Tsunami.

56:53
    Tsunami v ďalšom protiútoku, ale túto akciu si dokázali dobre porkyť trenčinski hráči.

55:45
    Vo výbornej gólovej šanci bol Kovaľ, ktorému pred bránu nahrával Jakubík. Kovaľ však netriafa bránu.

53:42
    Zápas nám s pribúdajúcim časom začína gradovať. Postupne môžeme vidieť tvrdé zákroky či veľa gólových šancí. V tej jednej bol opäť Kubaský, ktorého „lob" chytil do jednej ruky Šlosár.

50:11
    Kubaský v dvoch šanciach, ale neúspešný. Najprv sa Kubaský previnil strelou, počas ktorej mal vysokú hokejku a v druhej šanci mu ušla loptička z čepele.

48:56
    Druhé vylúčenie M-Športu v tretej tretine. Parik Pastorek (2 minúty – sekanie).

47:21
    Fantastický obranný zákrok v podaní Pavla Heleša, ktorý doslova z malého bránkoviska odpálil náročnú skackajúcu loptu do bezpečia.

46:34
    Oba tímy sa snažia v týchto minútach prikloniť misky vás na svoju stranu. Ani jeden tím sa však nedostal teraz do výraznejšej gólovej šance.

44:37
    Trenčín v plnom počte.

42:37
    Prvé vylúčenie na strane domácich. Pavol Heleš oslabuje svoj tím na dve minúty, po tom, čo sa previnil nedovoleným priestupkom – sekaním.

41:17
    Ševčík v samostatnom úniku neprekonal brankára Piterku, ktorý ho vychytal!

40:01

40:00

37:34

Diváci jasajú! M-Šport znížil už na rozdiel jedného gólu!!!

Gól strelil PETER HELEŠ, ktorý v tomto zápase strelil už svoj štvrý gól.
    Asistencia: Juraj Matejka.

36:53

Presiovú hru Trenčania zásluhou PETRA HELEŠA využívajú!

36:01
    M-Šport má teraz výhodu presilvoej hry!

Za nedovolené bránenie si ide na tretsnú lavicu sadnúť Lucien Haraslín.

34:37
    Bratská akcia Pavol Heleš – Peter Heleš. Pavol Heleš si obkrúžil Piterkovu bránu, nahral svojmu bratovi Petrovi, ten ale netriafa presne.

32:05

Domáci hráči sú v druhej tretine ako vymenení. Po tom, čo sa zrejme Tsunami uskopojilo so šesťgólovým náskokom prišiel čas na M-Śport, ktorý každú jednú chybu teraz trestá. V presilovej hre sa presadil PETER KLAPITA.
    Asistencia: Matúš Machara.

31:11
    Na trestné strieľanie smeroval JURAJ MATEJKA, ktorému vyšiel blafák a položil si Piterku na zem, no následnú streu už neumiestnil do brány, ale vedľa nej. Stav tak zostáva nezmenený 4:8 v prospech hostí.

31:11
    Po faule Olivera Kubaského je nariadené pre M-Šport trestné strieľanie!

30:26
    Peter Heleš vystrelil vedľa mantinelu na Piterku, ale jeho strelu zblokoval Lucien Haraslin.

29:14
    Oddychový čas hostí.

29:14

Trenčania postupne ukrajujú z gólového náskoku Tsunami. Po góle PETRA HELEŠA je náskok Tsunami už len štvorgólový.
    Aistencia: Patrik Meliš

28:04
    Kubaský nabral rýchlosť a mieril sám na bránu už opäť chytacieho Šlosára, no jeho strelecký pokus včas zblokoval Klapita.

26:52

Trenčania sa snažili niekoľkokrát prekonať Piterku, no ani jeden pokus im nevyšiel. Strela Ševčíka sa však odrazila k MIROSLAVOVI MIKOLAJOVI, ktorý z otočky vystrelil do pravého horného rohu.
    Asistencia: Róbert Ševčík.

24:48
    Stupava dala gól!

V priebehu necelj minúty sme mohli vidieť tri góly.

ONDREJ SEDLÁR svojím gólom opäť dostáva Tsunami do šesťgólového vedenia.
    Asistencia: Oliver Kubaský.

24:22

M-Šport opäť znižuje na rozdiel piatich gólov.

Gól strelil JURAJ MATEJKA
    Asistencia: Peter Heleš

24:04

Gól strelil MICHAL STEINHUBEL
    Asistencia: Oliver Kubaský

22:23

A predsa M-Šport znižuje stav. Rýchly protiútok využíva PETER HELEŠ.
    Asistencia: Juraj Matejka

21:41
    Tsunami hrá v plnom počte. Aj napriek držaniu lopty v útočonom pásme sa M-Športu nepodarilo skórovať.

20:54
    S Klapitovou strelou od polovice ihriska si Piterka poradil.

20:16
    Trenčania začínajú druhú tretinu v početnej výhode, keďže Steinhubel stále sedí na trestnej lavici.

20:01

Do brány na začiatok druhej tretiny nastupuje opäť Melicher. M-Šport tak za tretinu vystriedal dvoch brankárov až štyrikrát!

20:00

19:39
    Prvé vylúčenie v tomto zápase prichádza v jeho závere. Za hru na zemi mieri na tretsnú lavicu Michal Steinhubel, a tak M-Šport bude mať v úvode druhej tretiny výhodu o jedného hráča.

18:45
    Nevídaný jav sa deje na striedačke M-Športu. Po dvoch inkasovaných gólov do siete Melichera sa do brány opäť vracia Šlosár.

18:44
    Horecký šiel do súboja s Matejkom rukou, a tak loptu získavajú hráči M-Športu Trenčín

17:38

MARTIN LOHAZER si blafákom vo vzduchu „urobil" brankára Melichera, a tak pohotovo zvyšuje náskok svojho tímu už na šesť gólov.

16:10

Ani Melicher zatiaľ nezastavuje gólovú kanonádu s názvom Tsunami.
    Piaty gól pre Tsunami strieľa MICHAL STEINHUBEL

14:31
    Po štvrtom inkasovanom góle sa porúča z brány Šlosár, ktorého nahrádza Melicher.

14:31

Studená sprcha pre domácich hráčov. V priebehu dvoch minút inkasovali z hokejok hráčov Tsunami Záhorská Bystrica už tri góly, a tak sa gólový rozdiel zvýšil už na štyri góly.
    Gól strelil ADAM POŽGAY

13:32
    Oddychový čas domácich.

13:32

Tsunami zvyšuje svoj náskok už na rozdiel troch gólov. Prízmná strela DENISA JAKUBÍKA prešla popri ľavej tyčke za chrbát brankára Šlosára.
    Asistencia: Maroš Kovaľ.

12:12

Väčšia aktivita sa prejavuje aj na svetelnej tabuli, na ktorej po góle MAROŠA KOVAĽA svieti stav 0:2 v prospech hostí.

08:13
    Dávidek z polovice ihriska vystrelil spoza tela. S jeho strelou si však poradil brankár hostí – Piterka.

06:37

Skóre zápasu otvára MICHAL STEINHUBEL, ktorému nahrával Lucien Haraslin.

06:03
    Kovaľ hľadal svojou dlhou prihrávkou popri mantineli Horeckého. K nemu prihrávka dorazila, no následne ho dobre obkľúčil Pavol Heleš.

04:07
    Výborná akcia na jeden dotyk od Kovaľa a Lohazera. Poslednú prihrávku pred bránu však zachytil Ševčík.

02:47
    Pavol Heleš za bránou M-Športu fauloval Petrulu. Tsunami rozohráva z rohu ihriska.

00:54
    Už od úvodu sa začalo vo vysokom tempe. Steinhubel si loptu podržal na svojej hokejke za bránou domácich, tam si ho ale dobre postrážil Klapita.

00:01

Hráči oboch tímov nastúpujú práve na ihrisko. Zápas sa po zaznení pokrikov začne.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:45 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 23. P.Heleš (Matejka), 25. Matejka (P.Heleš), 27. Mikolaj (Ševčík), 30. P.Heleš (Meliš), 33. Klapita (Machara), 37. P.Heleš, 38. P.Heleš (Matejka), 58. Ševčík, rozh. náj. Matejka – 7. Steinhubel (Haraslin), 13. Kovaľ, 14. Jakubík (Kovaľ), 15. Požgay, 17. Steinhubel, 18. Lohazer, 25. Steinhubel (Kubaský), 25. Sedlár (Kubaský)