Záhorská Bystrica – ŠK 1. FBC Trenčín 1:7 (kon.) | Grasshoppers Žilina – ATU Košice 6:5 (kon.) | Nižná – Florko Košice 4:7 (kon.)
Prešov – Hurikán Bratislava 6:5 (kon.) | Sabinov – Lido Bratislava 3:6 (kon.) | Skalica – M-Šport Trenčín 11:10 (kon.)

Trenčín dal gól!

Nádherná akcia Trenčína. Marek Bulko krásne potiahol loptu z obranného pásma na Dominika Marienku, ten z prvej nahral BRANISLAVOVI MITUCHOVI, ktorý loptičku strelil už do prázdnej brány.

Asistencia: Dominik Marienka.

56:48
    Výborný obranný zákrok teraz predviedol Maroš Kovaľ, ktorý v poslednej chvíli zobral loptičku z čepele Dominika Marienku. Marienka totiž mieril sám na bránu...

52:07

Nedáš, dostaneš. Toto pravidlo sa v tejto tretine potvrdzuje. Domáci hráči majú loptu po väčšine času na svojich hokejkách, no nevedia streliť gól, naopak Trenčania v tretej tretine ťažia z minima maximum.

Gól strelil JURAJ GALLO.
    Asistencia: Martin Voštiar

49:13
    Dávid Leskovský mal teraz tri gólové šance, no pri všetkých šanciach si ho dobre pokryli trenčianski obrancovia.

44:10

Gól strelil MICHAL AMRICH.
    Asistencia: Patrik Bičan

40:01

40:00

38:34
    Domácich hráčov štvrtý inkasovný gól „nakopol", no aj napriek veľkej snahe nevedia Záhoráci prekonať brankára Juraja Bičana, respektíve v týchto minútach nevedia domáci hráči trafiť prázdnu bránu.

36:28

Trečania zvyšujú svoj náskok už na rozdiel troch gólov.
    Rýchly protiútok využil DOMINIK MARIENKA, ktorému asistoval Róbert Trefný.

32:01

Trenčania využívajú presilovú hru.

Gól strelil DOMINIK MARIENKA
    Asistencia: Roman Mateják

31:14
    Trenčania sú rozostavení vo svojom presilovkom štvorci. Po Marienkovej prihrávke sa dostal k strele Mitucha, ktorého strela letela tesne nad bránku domácich.

30:14
    Prvé vylúčenie v tomto zápase prichádza v polovici zápasu. Po faule na Mareka Bulka mieri na trestnú lavicu Adam Požgay za nedovolené bránenie – 2 minúy.

27:56
    Belzár sa snažil cez celé ihrisko nahrať svojím spoluhráčom, avšak jeho prihrávku po výške zachyytil Trefný.

26:13
    Pekná akcia Mituchu a Marienku, no ani tá sa nekončí gólom.

24:58
    Kupkovu prihrávku zblokoval Kubaský.

23:21
    Bulko vystrelil z polovice ihriska tvrdý príklep, ktorý bol následne aj tečovaný. Piterka si však s touto strelou poradil.

22:07
    Krásny prienik Patrika Bičana, ktorý si pred bránou domácich „urobil" dvoch obrancov Tsunami, ale jeho zakončenie už nebolo také dobré.

20:01

20:00

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 12. Sedlár (Belzár) – 14. Zeliezka (P.Bičan), 19. Mitucha (Gallo), 33. Marienka (Mateják), 37. Marienka (Trefný), 45. Amrich (P.Bičan), 53. Gallo (Voštiar), 58. Mitucha (Marienka)