Omsk – Vladivostok 6:5 (2:0 po s.n.) | Barys – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Jaroslavľ – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Helsinki – Metallurg Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Riga – Ufa 3:5 (kon.) | Soči – Nižnekamsk 2:1 (2:0 po s.n.)

47:30
    A to se jim může podařit v další přesilové hře. Oskars Bartulis (VLD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:35
    Po dalším závaru před Nalimovem se dopustil sekání Sergej Širokov (OMS), hrát se tak bude se čtyřmi hráči na obou stranách.

37:52
    S hosty může být ještě hůře. Arťom Zemčjonok (VLD) dostal menší trest za vražení na hrazení, hosté jdou do tří!

36:32
    Jenže po krátkém tlaku Omsku v útočné třetině budou hrát domácí další přesilovou hru. Za vysokou hůl je dvěma minutami potrestán Michail Fisenko (VLD).

29:15
    Další přesilovka pro Omsk. Za nedovolené bránění je vyloučen Jegor Jakovlev (VLD)

22:36
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Hosté totiž špatně střídali a na ledě jich bylo příliš mnoho. Menší trest odpyká Gorškov.

17:20
    Přesilová hra pro domácím tým. Michail Fisenko (VLD), dvě minuty za nedovolené bránění.

04:19
    První přesilová hra zápasu putuje na domácí stranu, vyloučen je Samvel Mnacjan (VLD)

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 18. Paršin (Kuljaš, Zubov), 30. Širokov (Lemťugov, Sobotka), 32. Paršin (Širokov), 47. Sobotka (Perežogin, Zubov), 49. Širokov (Zubov), rozh. náj. Sobotka – 20. Podšendjalov (Kuzněcov), 24. Kuzněcov, 35. Bartulis (Makarov, Kuzněcov), 53. Alšenskij (Sajustov), 54. Makarov (Podšendjalov)