Bohemians – Teplice 2:2 (kon.) | Brno – Skalica 3:2 (kon.) | Ružomberok – Termalica 5:2 (kon.)
Michalovce – Užhorod 2:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:2 (3:1)
MFK Skalica
cz Piatok 09.10.2015, 15:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Prípravný zápas

79
    Skalica právě vstřelila branku!
    Hostům se daří ještě zápas zdramatizovat, když se za obranu dostal LUBOMÍR ULRICH, který lobem přehodil vybíhajícího Doležala.

37
    Hosté vzápětí korigují, Šebesta prošel až na malé vápno, nachystal LUKÁŠI ŠVRČKOVI, který nikým nehlídán v klidu zakončil.

34
    Brno právě vstřelilo branku!
    Zbrojovce se daří a v 34. minutě přidává třetí branku tentokrát po spolupráci Lutonský – DONNEIL MOUKANZA. Lutonský vyhrál důležitý souboj na kraji vápna a Moukanzovi stačilo jen nastavit vůči jeho střílené přihrávce nohu.

28
    Michal Škoda se prosazuje podruhé, vyhrál sprinterský souboj s Petrovským a našel skulinu mezi Hajdúchovými betony.

11
    Vyběhnuvší brankář Hajdúch musel míč poprvé lovit z brány v 11. minutě, Malík ho sice ještě nepřekonal, když jeden ze stoperů dokázal míč směřující za brankovou čáru vykopnout, MICHAL ŠKODA ale vrátil míč zpět do branky.