33:15 (14:5)
Taliansko
cz Streda 07.10.2015, 16:05 • Arena Sparta, Praha • Kvalifikácie ME ženy

58
    Střelecký pokus Zuinové končí pouze v postranní síti. Češky tak mohou zaútočit. (30:15)

56
    Prudká střela Del Balzové končí pouze na tyči domácí svatyně. (27:15)

51
    Oddechový čas pro Itálii. (26:13)

49
    Navíc je po brance vyloučena Ravasová a Italky tak budou hrát v dvojnásobném oslabení. (24:13)

48
    Nádherná akce domácího výběru! Veronika Malá dokonala střelou o horní tyč akci, kterou načala Hrbková. Vedení Česka tak čítá již jedenáct branek. (24:13)

48
    Navíc po dalším útoku českého výběru přichází další vyloučení Itálie, o které se postarala Niederwieserová. (23:13)
    45
    Ten také český celek proměňuje a pokračuje v navyšování vedení. (21:12)

45
    Gheorgheová podruhé v zápase vyloučena na dvě minuty. Navíc se dostávají Češky k sedmimetrovému hodu. (20:12)

44
    Oddechový čas pro Itálii. (20:12)

41
    Ten ovšem Salčáková neproměňuje. Rozdíl ve skóre zůstává na pěti brankách. (17:12)

41
    České hráčky si došly pro faul. Alexandra Ravasová stáhla naší hráčku za dres na hrací plochu, za což je vyloučena na dvě minuty a domácí celek má navíc k dispozici sedmimetrový hod. (17:12)
    40
    Niederweiserová navyšuje své statistické okénko u ukazatele skóre, neboť se postavila k sedmimetrovému hodu, který proměnila. (17:12)

40
    Italky se dostaly k dalšímu sedmimetrovému hodu. (17:11)
    39
    Italky ve druhém poločase mocně stahují náskok Česka. Niederweiserová uspěla ze sedmimetrového hodu. (16:11)

39
    Lenka Hradilová musí odejít mimo hrací plochu, neboť je vyloučena na dvě minuty. Navíc mají Italky k dispozici sedmimetrový hod. (16:10)
    36
    Keclíková velmi dlouho vyčkávala se svým střeleckým pokusem, ale poté poslala míč k levé tyči, kde se brankářka soupeře nenacházela. (16:8)

36
    Po dalším faulu italské obrany má český výběr k dispozici sedmimetrový hod. (15:8)

35
    Hradilová si došla pro faul, po kterém je Cristina Gheorgheová vyloučena na dvě minuty. Počet hráčů na hřišti se vyrovnal. (15:8)
    34
    Ze sedmimetrového hodu snižuje na rozdíl sedmi branek Cristina Gheorgheová. (15:8)

34
    Salčáková vyloučena na dvě minuty. Navíc mají Italky k dispozici sedmimetrový hod. (15:7)

32
    Hrbková z ostrého úhlu trefuje pouze levou tyč brány Pruensterové! (14:6)

30
    Padesát čtyři sekund před koncem prvního poločasu obdržela Kordovská (CZE) dvouminutové vyloučení. (14:5)
    28
    Následný sedmimetrový hod proměňuje Iveta Luzumová, která na bodu sedmimetrového hodu vystřídala Hrbkovou. (13:5)

27
    Giusy Gangová obdržela od rozhodčích dvouminutový trest za zákrok na pronikající Satrapovou. (12:5)
    26
    Italky snižují z nařízeného sedmimetrového hodu. Rozdíl sedmi branek tak trvá i nadále. (12:5)

26
    Del Balzová nedokázala z hranice brankoviště překonat Raníkovou, která vytáhla výtečný zákrok. (12:4)

23
    Dvě osamocené Italky se hnaly samy na bránu. Gangaová ovšem přešlápla při svém zakončení. (9:3)
    20
    Úspěšnou střelkyní z bodu pro sedmimetrový hod je opět Michaela hrbková. (9:2)

20
    Střela Satrapové mířila pouze do tyče, ovšem následně byl odpískán sedmimetrový hod. (8:2)

19
    Kamila Kordovská obdržela za svůj obranný zákrok žlutou kartu. (8:2)

17
    Střela Del Balzové prošla jen několik centimetrů kolem brány Raníkové. U českého výběru nyní stálo velké štěstí. (8:2)

16
    Žlutá karta pro tým Itálie (Cristina Viorica Gheorgheová). (7:2)

8
    Oddechový čas pro Itálii. (5:1)
    8
    Navíc přidává Hrbková pátou branku Česka ze sedmimetrového hodu. Pruensterová se po její střele natahovala marně. (5:1)

8
    Niederwieserová je vyloučena na dvě minuty za stažení soupeřky v brankovišti. (4:1)

8
    Raníková nyní měla velké štěstí. Míč se odrazil od obou tyčí, aby se následně odkutálel zpět do hry. (4:1)