Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
HC Linköping
3:6 (0:4, 2:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Utorok 06.10.2015, 19:00 • Saab Arena, Linköping • Liga majstrov • 1/16 finále

57:17
    Kajínek si jde odpočinout na dvě minut za krosček. Domácí mají výhodu přesilové hry.
    56:33 Michal ŘEPÍK - 3:6

56:33
    Liberec právě vstřelil branku!
    Nyní už ale musel znovu čelit síle Liberce. MICHAL ŘEPÍK se z otočky v prostoru levého kruhu dokázal prosadit a dává tak již šestou branku svého celku. Troufám si napsat, že o postupu Liberce je už v tuto chvíli rozhodnuto. Asistence: Petr Ulrych, Radim Šimek.

46:49
    Ale i Blomberg dostává dvě minuty za hrubost a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách, pak přesilovku domácích.

46:49
    Bylo to kvůli zákroku Vampoly, který dostává pět minut za krosček a následně trest do konce utkání. Trest odsedí Lakatoš.
    44:50 Broc LITTLE - 3:5

44:50
    Linköping právě vstřelil branku!
    Liberečtí se chtěli znovu osvobodit, ale tentokrát se jim vyhození puku nepovedlo. Ten v prostoru pravého kruhu zachytil BROC LITTLE a přesnou trefou rozvlnil potřetí libereckou klec. Je to jeho dnešní druhý gólový příspěvek. Bez asistence.

43:16
    Řepík dostává dvě minuty za sekání a je tu přesilová hra pro domácí celek.
    39:28 Gustav FORSLING - 2:5

39:28
    A ještě se domácím podařilo skórovat. Po buly v pásmu Liberce dostal do prostoru mezi kruhy puk na svoji hůl GUSTAV FORSLING, který se do rány pořádně opřel a v brance hostí tak vymetl doslova všechny pavučiny. Asistence: Niklas Fogström, Nick Sörensen.

37:00
    Karlsson dostává dvě minuty za hru vysokou holí a znovu je tu početní výhoda pro hostující Liberec.

31:25
    Domácí Blomberg inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a nabízí hostům další přesilovou hru.
    23:44 Branko RADIVOJEVIČ - 1:5

23:44
    Pěknou kombinaci nyní předvedli Liberečtí. Bakoš se snažil přihrávat najíždějícímu Radivojevičovi, ale jeho úmysl se snažil vystihnout jeden z obránců domácích, od jehož hole se nakonec puk dostal k BRANKU RADIVOJEVIČOVI a ten svou střelou znovu zamířil naprosto přesně. Asistence: Martin Bakoš, Michal Bulíř.
    20:54 Broc LITTLE - 1:4

20:54
    Početní výhodu domácí rychle využívají, když střelu Junlanda od modré čáry dorazil před Schwarzem do jeho klece BROC LITTLE a konečně se jeho tým dokázal střelecky prosadit. Asistence: Jonas Junland, Niklas Persson.

20:21
    A zahrají si také svou první přesilovou hru. Michal Řepík dostává dvě minuty za hrubost.

15:27
    Hansson dostává dvě minuty za držení protihráče a je tu přesilová hra pro Liberec.

08:59
    V domácím brankovišti dochytal Rautio, místo něho mezi tři tyče naskočil Högberg.
    08:59 Petr JELÍNEK - 0:4

08:59
    Další akce hostujícího týmu končí další brankou v síti Linköpingu. Stránský se snažil překvapit domácího brankáře, když si nabruslil k jeho pravé tyčce, ale to se mu nepovedlo. Nicméně k puku se dostal PETR JELÍNEK, který si s ním už dokázal poradit. Bílí Tygři tak v deváté minutě vedou rozdílem čtyř gólů a takový náskok se domácím bude dohánět jen těžko. Asistence: Jan Stránský, Lukáš Krenželok.

03:20
    Ve stejném čase si domácí trenér vyžádal oddechový čas.
    03:20 Michal BULÍŘ - 0:3

03:20
    A aby toho nebylo málo, po hrubé chybě obrany Linköpingu se k puku dostal MICHAL BULÍŘ, který se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil a ten byl po jeho přesné střele bez absolutní šance. Bez asistence.
    02:50 Michal ŘEPÍK - 0:2

02:50
    No a hosté vedou rozdílem dvou branek. Dernerova střela od modré čáry byla vyražena domácím brankářem pouze do prostoru, kde byl připravený MICHAL ŘEPÍK, který z bekhendu dorazil puk znovu do domácí branky. Asistence: Lukáš Derner, Petr Vampola.
    00:26 Michal BIRNER - 0:1

00:26
    Tak to byl rychlý začátek hostujícího celku. MICHAL BIRNER dokázal sklepnout do domácí branky zpětné nahození Vampoly a Bílí Tygři se tak ujímají vedení. Asistence: Petr Vampola, Michal Řepík.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 21. Little (Junland, Persson), 40. Forsling (Fogström, Sörensen), 45. Little – 1. Birner (Vampola, Řepík), 3. Řepík (Derner, Vampola), 4. Bulíř, 9. Jelínek (Stránský, Krenželok), 24. Radivojevič (Bakoš, Bulíř), 57. Řepík (Ulrych, Šimek)

HC Linköping: Rautio (Högberg) – Karlsson A., Forsling, Carlsson, Billins, Rahimi, Junland, Hansson – Hardt, Little, Persson – Fogström, Sörensen, Lilja – Blomberg, Gordon, Karlsson S. – Gallo, Norman Rondahl, Andersson
    Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Lašák) – Vitásek, Derner, Šimek, Ulrych, Plutnar, Výtisk, Kajínek – Řepík, Birner, Vampola – Radivojevič, Bulíř, Bakoš – Stránský, Krenželok, Jelínek – Dlouhý, Lakatoš, Jonák

Rozhodca: Edqvist (SWE), Solem (NOR) – Ahlén, Dahmen (oba SWE)
    22.09.2015
    Liberec - Linköping 4:1

Góly a asistencie: 4. Bulíř (Derner, Vitásek), 7. Bulíř (Šimek), 15. Bulíř, 17. Řepík (Jonák) – 15. Junland (Little, Persson)