Liberec – Chomutov 3:2 (po pr.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | Litvínov – Třinec 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Sparta Praha 5:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
cz Nedeľa 04.10.2015, 15:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 8. kolo
    Petr JELÍNEK - 3:2

63:22
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hokejová krása v podání Petra Vampoly, ten mohl v dobré pozici vystřelit, ale místo toho nahrál PETRU JELÍNKOVI, který měl úlohu již lehkou. Asistence: Petr Vampola.

62:50
    Uvidíme početní výhodu šelem. Lukáš Květoň (CHM) inkasuje od sudího menší trest za podražení.

59:08
    Vitásek zachytil na polovině hřiště letící kotouč a vydal se na útočnou zteč. Tu musel zastavit až hostující gólman.

53:04
    Petr Vampola (LIB) si musí jít sednout na trestnou lavici. Provinil se držením protihráčovi hole.

50:26
    Další přesilovka pro Tygry. Roman Červenka (CHM) fauloval (hákování) Jana Výtiska a po právu musí na samotku.

49:06
    Krenželok se prodral zcela nečekaně obranou Chomutova a zakončil! Jeho střela z mezikruží jen těsně minula zařízení.
    Petr VAMPOLA - 2:2

46:16
    PETR VAMPOLA si tak dlouho hledal vhodné místečko ke zakončení až ho našel na vrcholu pravého kruhu pro vhazování. Po bezchybné přihrávce Řepíka je opět vyrovnáno. Asistence: Michal Řepík.

45:30
    Bude se vylučovat. Vladimír Růžička (CHM) zahákoval protihráče a na dvě minuty oslabí svůj celek.

40:33
    Vondra ujížděl sám na Lašáka, ten jeho kličku do forhendu ale výborným zákrokem vychytal!
    Michal ŘEPÍK - 1:2

36:42
    Již v čase, kdy se Dušek vrátil, domácí udeřili. Chomutovská trojice totiž nestihla vystřídat a byla na ledě téměř dvě minuty. Nestihla pokrýt MICHALA ŘEPÍKA jehož dokonalou přihrávkou nalezl Birner. Asistence: Michal Birner, Petr Vampola.

35:06
    Michal Vondrka (CHM) posílá svým nedovoleným zákrokem (vysoká hůl) do dvojnásobné početní nevýhody.

34:29
    Antonín Dušek (CHM) inkasuje od hlavního sudího dvě minuty za držení protihráče. Tygři tak mají k dispozici další početní výhodu.

30:55
    Přihrávka Radivojeviče přes celou šíři brankoviště nalezla Petra Vampolu, jeho dělovku Hanuljak v leže dokázal vyrazit mimo tři tyče!
    Tomáš POSPÍŠIL - 0:2

21:31
    Piráti právě vstřelili branku!
    Stav se mění podruhé. TOMÁŠ POSPÍŠIL zakončoval pohlednou a rychlou akci hostujícího celku, přesouvající se Lašák neměl proti přesnému pokusu šanci zakročit. Asistence: Tomáš Červenka, Michal Vondrka.

19:44
    Home Credit Aréna doslova bouří. V době kdy hosté poprvé udeřili, je vyloučen Michal Bulíř na pět minut + do konce utkání za faul kolenem.
    Tomáš POSPÍŠIL - 0:1

19:44
    Na konci periody se zrodilo velké překvapení. Hosté se díky ráně TOMÁŠE POSPÍŠILA z velkého úhlu ujímají vedení. Lašákovi prošel přízemní projektil mezi betony. Asistence: Štěpán Hřebejk.

16:54
    Jonák ujel s trojicí spoluhráčů na útočnou zteč! Vzal roli střelce na sebe a málem překvapil Hanuljaka. Hostující maskovaný muž nakonec zákeřnou ránu nad pravý beton dokázal zachytit do rukavice.

15:12
    První početní výhodu budou mít těsně před koncem úvodní části i Piráti. Hákováním se provinil kapitán Jan Výtisk (LIB).

07:54
    Birner se ocitl osamocený před Hanuljakem, měl mnoho času i prostoru na zamíření, ale i přesto hostující gólman dokázal kotouč plastronem vytěsnit mimo tři tyče.

06:21
    Adam Jánošík (CHM) přerušil tlak šelem jen za cenu faulu (držení protihráče). Budeme tedy svědky druhé přesilovky domácích.

00:30
    Martin Rýgl (CHM) inkasuje menší trest za nedovolené bránění. Tygři mají k dispozici početní výhodu.

RR

Góly a asistencie: 37. Řepík (Birner, Vampola), 47. Vampola (Řepík), 64. Jelínek (Vampola) – 20. Pospíšil (Hřebejk), 22. Pospíšil (Červenka, Vondrka)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Vitásek, Derner, Plutnar, Výtisk, Ulrych – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Stránský, Jelínek, Krenželok – Jonák, Lakatoš, Špaček
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Strmeň) – Drtina, Jánošík, Dlapa, Rýgl, Tejnor, Šidlík, Blaha, Kranjc – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka, Růžička, Červenka – Tomica, Sklenář, Pospíšil – Květoň, Kaše, Kämpf

Rozhodca: Šír, Lacina – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 452