Naturhouse La Rioja – Tatran Prešov | 37:29 (kon.) |
Královo Pole – Dukla | 26:28 (kon.) | | | Litovel – Lovosice | 21:24 (kon.) | | | Jičín – Karviná | 31:22 (kon.) |
Zubří – Kopřivnice | 37:28 (kon.) |
koniec
HC ROBE Zubří
37:28
(21:14)
KH ISMM Kopřivnice
48
|
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (David Zima). (32:17)
|
|
43
|
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jiří Lípový). (28:17)
|
|
41
|
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jiří Gřes). (27:17)
|
|
32
|
Vyloučení v týmu HC Gumárny Zubří (Jakub Douda). (22:14)
|
HC ROBE Zubří | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | M. Malina | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | P. Orság | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | B | B. Pšenica | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | T. Bechný | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 8/0 | 0 | 1 | ||
15 | LS | M. Hrstka | 5/0 | 0 | 0 | ||
23 | LK | M. Hub | 1/1 | 0 | 0 | ||
5 | PK | P. Přikryl | 0/0 | 0 | 1 | ||
8 | PS | M. Pšenica | 1/0 | 0 | 1 | ||
22 | LS | A. Reček | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | T. Řezníček | 8/3 | 0 | 0 | ||
75 | P | J. Šíra | 2/0 | 0 | 1 | ||
2 | P | P. Šlachta | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | M. Šustáček | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | PK | J. Zahradníček | 7/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 37/4 | 0 | 3 | 4 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
76 | B | P. Holeček | 0/0 | 0 | 0 | ||
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | M. Bukovský | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 6/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 4/0 | 0 | 0 | ||
15 | P | J. Gřes | 5/0 | 0 | 2 | ||
26 | PK | J. Hanus | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | F. Hardt | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | J. Kaluža | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | PK | M. Krpelík | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | P | J. Lipový | 2/0 | 0 | 1 | ||
14 | P | J. Petřík | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | M. Veřmiřovský | 3/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 28/0 | 0 | 3 | 4 | 0 |
HC ROBE Zubří:
Malina, Orság, Pšenica – Šlachta, Douda, Přikryl, Šustáček, Hrstka, Bechný, Zahradníček, Řezníček, Reček, Hub, Šíra, Pšenica.
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Holeček, Chalupa – Lípový, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Unger, Ji. Gřes, Hardt, Kaluža, Fulnek, Hanus, Krpelík.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Holeček, Chalupa – Lípový, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Unger, Ji. Gřes, Hardt, Kaluža, Fulnek, Hanus, Krpelík.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bohumil Brůna, Petr Halada, delegát Zuzana Füleová
Diváci:
Karel Milec
@KarelMilec