Buffalo – Columbus 4:6 (kon.) | Washington – Boston 2:1 (2:0 po s.n.) | Carolina – Pittsburgh 2:1 (kon.)
NJ Devils – Philadelphia 3:2 (1:0 po s.n.) | Detroit – Toronto 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 0:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
New Jersey Devils
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Philadelphia Flyers
cz Sobota 03.10.2015, 01:10 • Prudential Center, Newark • Príprava NHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je JOSEFSON.

3. séria
    1:0
    Claude Giroux však Cory Schneidera nepřekonává! New Jersey vítězí po samostatných nájezdech!

Skutečně dnešní zápas budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy!

64:01
    To je obrovská komplikace pro New Jersey! Philadelphia bude po vyloučení Kalinina hrát minutu ve čtyři na tři! Při vyloučení se totiž do hry dostává extra hráč pro tým, který má přesilovku.

Prodloužení se bude hrát zkoušeným formátem tři na tři.

56:29
    Devils právě vstřelili branku!

A je vyrovnáno! JACOB JOSEFSON doráží střelu Adama Henriquea za záda Stevea Masona, který byl na dopíchnutí kotouče krátký. Asistence: Adam Henrique, John Moore.

51:08
    Střelec poslední branky, Jakub Voráček, se dopustil hákování a půjde si na dvě minutky odpočinout. Po komerční pauze bude New Jersey hrát další přesilovku.

44:59
    Philadelphia právě vstřelila branku!

Radost Devils z vyrovnávací branky nebyla dlouhá! Početní výhodu využívá i Philadelphia, Streit našel přihrávkou Girouxe, který poslal kotouč na JAKUBA VORÁČKA, který střelou zápěstím vrací vedení na stranu Flyers! Asistence: Claude Giroux, Mark Streit.

44:28
    Damon Severson fauluje Waynea Simmondse a přesilovka čeká i na Philadelphii.

43:36

Akce Leeho Stempniaka po ose Greene a Zajac končí brankou JIŘÍHO TLUSTÉHO a využitou přesilovkou New Jersey!

42:41
    Mark Streit seknul Jordina Tootooa a New Jersey má možnost zahrát si další přesilovku.

39:57
    Ani Greene nedokázal Masona překonat! Tak závěr třetiny patří jednoznačně brankáři Philadelphie! Ten se v posledních vteřinách notně zapotil.

31:03

Tak to je překvapení! V oslabení se dostal ke kotouči Claude Giroux, který se sice neprosadil, ale z dorážky se trefuje RYAN WHITE, jenž překonává Cory Schneidera.

30:19
    Dvě minuty za hrubost vyfasoval Braydon Manning, který se provinil proti pravidlům při souboji s Adamem Henriquem. Po komerční pauze budou mít přesilovku hokejisté New Jersey.

22:02
    Přesilovou hru si nyní zahraje také New Jersey. Schultz napadl Tootooa a jde si zchladit hlavu na trestnou lavici.

19:46
    New Jersey hodně zbytečně chybuje, v jednu chvíli se na ledě objevuje hned šest hráčů v poli. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jordin Tootoo.

05:16
    Nepříjemná chvíle pro Philadelphii. Wayne Simmonds přidržel Andyho Greena a vyfasoval dvě minuty.

00:08
    Hned v osmé vteřině zápasu je vyloučen domácí Adam Larsson. Philadelphia si tak zahraje přesilovku.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 44. Tlustý (Zajac, Greene), 57. Josefson (Henrique, Moore), rozh. náj. Josefson – 32. White (Giroux), 45. Voráček (Giroux, Streit)