Motor ČB – Most 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 2:3 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Benátky n/J 2:6 (kon.) | Přerov – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Třebíč 2:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:6 (2:3, 0:2, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
cz Sobota 03.10.2015, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Chance Liga (CZ) • 10. kolo
    54:09 Karel Plášek sám před Lukášem neuspěl!

54:09
    Plášek sám před klecí trefil pouze brankáře.

46:51
    Dvě minuty dostává Tomáš Brunec za sekání.
    45:57 Marek PABIŠKA - 2:6

45:57
    Benátky právě vstřelily branku!
    A je tu šestý gól! Tvrdou dělovku k tyči nedal MAREK PABIŠKA Zelenkovi šanci. Asistence: Adam Dlouhý,Jan Víšek.

41:53
    Benátky hráli v pěti, takže bude následovat přesilovka pět na tři! Příliš mnoho hráčů na ledě, tak zní verdikt. Trest odsedí Jiří Černoch.

41:13
    Jan Ordoš odsedí dvě minuty za hráčskou lavici Benátek. Příliš mnoho hráčů na ledě.

35:07
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování.

32:54
    Vojtěch Havlas dostává dvě minuty za sekání.

28:11
    Domácí tým střídá brankáře! Filipa Šindeláře střídá Daniel Zelenka.
    28:11 Adam DLOUHÝ - 2:5

28:11
    Čermák našel přihrávkou úplně volného ADAMA DLOUHÉHO, který střílí pátou branku v dnešním utkání.

27:54
    Roupec dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    25:07 Jan VÍŠEK - 2:4

25:07
    Chytatelná střela JANA VÍŠKA skončila za zády Filipa Šindeláře. Bez asistence.
    24:06 Jan Plodek trefil pravou tyč domácí branky!

24:06
    Hosté trefili tyč!

22:44
    Moučka dostává menší trest za podražení. Hraje se čtyři proti čtyřem.

21:43
    Jiří Říha dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    18:29 Jan PLODEK - 2:3

18:29
    Filip Šindelář nedokázal udržet střelu JANA PLODKA a Benátky dávají třetí gól. S góly se nyní roztrhl pytel. Asistence: Tomáš Havlín, David Kajínek.

17:48
    Jan Milfait je potrestán za sekání.
    17:31 Tomáš FOŘT - 2:2

17:31
    Draci právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ FOŘT dokázal dorazit střelu Davida Roupce za záda brankáře Benátek! Máme opět vyrovnáno. Asistence: David Roupec.

16:39
    Jan Ordoš je následně potrestán za sekání. Padne další rychlá odveta?
    15:49 Adam DLOUHÝ - 1:2

15:49
    Tak to byla rychlá odveta! ADAM DLOUHÝ krásnou beckhednovou střelou překonal brankáře Šindeláře, který jen bezmocně pokrčil rameny. Asistence: Roman Čermák.
    14:39 David ROUPEC - 1:1

14:39
    Nádherná střela DAVIDA ROUPCE, který dělovkou trefil tyč a od ní se odrazil puk za záda Jana Lukáše. Asistence: Karel Plášek.

13:37
    Tomáš Havlín je potrestán sudím Kopečkem menším trestem za napadení.
    11:49 Jan ORDOŠ - 0:1

11:49
    Plodek našel přihrávkou volného JANA ORDOŠE, který střelou do odkryté klece vstřelil úvodní gól dnešního zápasu. Asistence: Jan Plodek, Roman Čermák.

07:48
    Valerij Kňazev dostává dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro hostující celek2

06:40
    Velké štěstí na straně Šumperka. Obránce draků Michal Petira si málem srazil kotouč do vlastní sítě.

04:38
    David Roupec dostává dvě minuty za podražení. Hrát se tedy bude čtyři na čtyři.
    04:29 Vrdlovec ve velké šanci nedokázal překonat hostujícího brankáře Lukáše!

04:29
    Vrdlovec ve velké šanci nepřekonal Lukáše! Brnakář Benátek ho vleže vychytal!

03:17
    Jan Ordoš dostává dvě minuty za hákování. Šumperk si zahraje přesilovou hru.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 15. Roupec (Plášek), 18. Fořt (Roupec) – 12. Ordoš (Plodek, Čermák), 16. Dlouhý (Čermák), 19. Plodek (Havlín, Kajínek), 26. Víšek, 29. Dlouhý (Čermák, Volf), 46. Pabiška (Víšek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (od 29. Zelenka) – Bažant, Roupec, Gewiese, Sedlák, Prokop, Látal, Petira, Ostřanský – Haas, Plášek, Moučka – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Brunec, Kňazev, Šimun, Hroch, Voženílek, Půlpán
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Vacek) – Trška, Čermák, Kajínek, Havlín, Říha, Kalina, Pabiška – Dlouhý, Volf, Víšek – Ordoš, Plodek, Miškovský – Havlas, Černoch, Matějček – Huňa

Rozhodca: Kopeček – Rampír, Polák