Michalovce – Spišská N. Ves 7:1 (kon.) | Detva – Humenné 2:0 (kon.) | Topoľčany – Nové Zámky 3:4 (kon.)
Pov. Bystrica – Prešov 3:7 (kon.) | Senica – Bardejov 2:8 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 3:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 30.09.2015, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Na východe nás čaká šesťbodový zápas medzi šiestymi Michalovcami a ôsmou Novejšou.

Michalovce majú na konte okrem troch prehier a troch výhier s prvoligistami už aj prehru s Dvadsiatkou. Začali vysoko nákladom Považskej 13:0, či Senici 7:2, no prehrali v Mikuláši a Bardejove zhodne 3:4. Doma sa vydreli s Trnavou 4:2, naposledy prehrali v Prešove 0:6 a tak majú fanúšikom čo vynahradiť.

Spišská Nová Ves začala výhrou nad Trnavou, napokon sa jej ale v ďalšom pôsobení už tak nedarilo. V Prešove získala bodík po prehre 0:1 po predĺžení, ďalšiu výhru zaknihovala s Humenným. Následne už sú to tri prehry v rade – doma so Zámkami vysoko 1:7, v Detve 2:5 a s Topoľčanmi 1:3.

Čaká ju ďalší neľahký súper, ako to bude v Michalovciach vyzerať si môžete pozrieť spolu s nami prostredníctvom zmien stavu.

HK Dukla Michalovce: D. Okoličány – Hančák, Drotár, A. Voronov, V. Urban, Buraľ, Boboš, Dolgoš – J. Faith, Klouda, Banovský – A. Bezák, Huňady, Čížek – Lučnikov, Hinďoš, Salnikov – Fedorko, M. Gavura, M. Schnelly.

HK Spišská Nová Ves: Borároš – Zakopjan, Hrubý, Cvengroš, Knižka, Osuský, Kyčák – Smotrila, Koky, Mi. Findura – J. Lesňák, Giľák, Hamráček – Piják, Môcik, J. Lapšanský – Ištocy.

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, M. Korba.

00:01

03:41
    Dukla Michalovce dala gól!
    Skóre už v štvrtej minúte otvára PETER KLOUDA.
    Asistencie: Juraj Faith a Tomáš Banovský.

04:48
    Domáci začínajú zhurta, PETER ČÍŽEK pridáva druhý gól Dukly!
    Asistencie: Adam Bezák a Martin Drotár.

08:17
    Borároš ťahá spoza chrbta už tretí puk, a to ešte nemáme za sebou ani polovicu prvej tretiny! Svoj druhý gól strelil PETER ČÍŽEK.
    Asistencie: Adam Bezák a Patrik Huňady.

11:49
    Spišská Nová Ves – Richard Smotrila – dve minúty za hákovanie.

13:49
    Spišská je v plnom počte, Michalovce presilovku na ďalší gól nevyužili.

16:30
    Michalovce – Matej Hinďoš – dve minúty za držanie.

18:30
    Ani Spišská Nová Ves svoju presilovú hru nevyužila na strelenie gólu.

20:00

Strely na bránu v prvej tretine 11:11.

20:01

21:09
    Spišská Nová Ves – František Koky – dve minúty za držanie.

23:09
    Spišská v plnom počte.

23:54
    Nie však na dlho... Hostia dostávajú trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

25:54
    Spišská Nová Ves prežila aj toto oslabenie.

29:47
    Spišská Nová Ves – Miloš Zakopjan – dve minúty za hákovanie.

30:14
    Michalovce – Daniel Hančák – dve minúty za podrazenie. Sily na ľade sa na chvíľu vyrovnajú.

31:47
    Spišská Nová Ves v plnom počte.

32:14
    Aj Hančák už je späť na ľade.

33:35
    ANDREV SALNIKOV strieľa štvrtý gól domácich!
    Asistencie: Gleb Lučnikov a Matej Hinďoš.

37:20
    MATEJ HINĎOŠ je štvrtým dnešným strelcom Dukly, pridáva piaty gól do siete Novejši.
    Asistencie: Gleb Lučnikov a Tomáš Banovský.

39:29
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Predsa len sa podarilo Spišiakom prekonať Okoličányho. Gól mu strelil LUKÁŠ HAMRÁČEK.
    Asistencie: Matej Giľák.

40:00

Strely na bránu v druhej tretine 18:8, priebežne 29:19.

Dnešné stretnutie sleduje 550 divákov.

40:01

45:50
    Michalovce – Adam Bezák – dve minúty za držanie.

47:50
    Bezák späť na ľade, počas oslabenia Michaloviec gól nepadol.

51:25
    Spišská Nová Ves – Richard Smotrila – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

51:25
    Striedanie v bráne domácich, Dávida Okoličány nahradí Tomáš Petro.

51:33
    Expresné využitie presilovky v podobe gólu PATRIKA HUŇADYHO.
    Asistencie: Matej Hinďoš a Gleb Lučnikov.

52:26
    Striedanie v bráne hostí, Marka Borároša nahradí Dominik Hudáček.

56:31
    Michalovce – Gleb Lučnikov – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

58:31
    Skóre sa pri presilovke hostí nezmenilo.

59:40
    JURAJ FAITH ešte prikrášlil skóre v prospech domácich.
    Asistencie: Peter Klouda a Tomáš Banovský.

Strely na bránu v tretej tretine 12:10, celkove 41:29. (19:14:28)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Klouda (Faith, Banovský), 5. Čížek (Bezák, Drotár), 9. Čížek (Bezák, Huňady), 34. Salnikov (Lučnikov, Hinďoš), 38. Hinďoš (Lučnikov, Banovský), 52. Huňady (Hinďoš, Lučnikov), 60. Faith (Klouda, Banovský) – 40. Hamráček (Giľák)

HK DUKLA Ingema Michalovce: D. Okoličány (52. T. Petro) – Hančák, Drotár, A. Voronov, V. Urban, Buraľ, Boboš, Dolgoš – J. Faith, Klouda, Banovský – A. Bezák, Huňady, Čížek – Lučnikov, Hinďoš, Salnikov – Fedorko, M. Gavura, M. Schnelly.
    HK Spišská Nová Ves: Borároš (53. D. Hudáček) – Zakopjan, Hrubý, Cvengroš, Knižka, Osuský, Kyčák – Smotrila, Koky, Mi. Findura – J. Lesňák, Giľák, Hamráček – Piják, Môcik, J. Lapšanský – Ištocy.

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, M. Korba