Pittsburgh – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | LA Kings – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Calgary Flames
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Colorado Avalanche
cz Streda 30.09.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Príprava NHL

59:20
    Nathan MacKinnon (COL) je vyloučen za podražení a je tak zřejmě definitivně po nadějích Avalanche.

43:59
    Karri Rämö napodobuje svého předchůdce a zatím drží čisté konto. Nyní ho několikrát prověřili hráč hostů, konkrétně to byli Nick Holden a Nathan MacKinnon. Finský gólman si ale připsal čtyři zákroky.

33:19
    Michajl Grigorenko (COL) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Další přesilová hra pro Calgary.

29:51
    Moc dlouho jim to ale nevydrželo. Zach Redmond (COL) dostává dvě minuty za sekání. Faul na svou osobu opět vybojoval Sean Monahan.

29:44
    V brance Calgary dochází ke střídání. Karri Rämö od této doby nahradí Jonase Hillera.

27:44
    A máme tu další vyloučení. Mikko Rantanen (COL) dostává dvě trestné minuty za hákování Seana Monahana.

24:35
    Paul Byron (CGY) putuje na trestnou lavici za podražení. První přesilovku si zahrají také hosté.

22:25
    A máme tu první vyloučení. Andreas Martinsen (COL) si odsedí dvě minuty za podražení.
    21:00 Jiří HUDLER - 2:0

21:00
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Česká spolupráce vede ke druhému gólu Calgary Flames! Michael Frolík nyní nevydařenou střelou nahrál na druhou branku JIŘÍMU HUDLEROVI, který zahajuje periodu číslo dvě stejně, jako tu první! Asistence: Michael Frolík a Sam Bennett.

00:24
    Tak to je úvod jako hrom pro domácí tým! Ten se totiž díky trefě JIŘÍHO HUDLERA střelou zápěstím dostává do vedení již po 24 sekundách zápasu! Asistence: Johnny Gaudreau a Sean Monahan.