Pittsburgh – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | LA Kings – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Buffalo Sabres
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Toronto Maple Leafs
cz Streda 30.09.2015, 01:10 • First Niagara Center, Buffalo • Príprava NHL

55:21
    Síly na ledě se vyrovnají, za faul loktem je vyloučen Jack Eichel (BUF).

54:18
    Další početní výhoda míří na stranu Sabres. Za krosček dostává dvě minuty Rich Clune (TOR)-

51:06
    Hosté krátce nato faulují a domácí budou mít možnost další přesilové hry. Za podražení je vyloučen Martin Marinčin (TOR).

30:12
    Hosté mohou korigovat skóre zápasu v početní převaze, za hrubost proti Dionu Phaneufovi je vyloučen domácí Nicolas Deslauriers.

27:04
    S hosty může být nyní ještě o něco hůře, domácí budou hrát přesilovou hru poté, co hráčů Toronta bylo na ledě příliš mnoho a jejich lavička tak dostává menší trest.
    18:16 Clune poslal k zemi v pěstním souboji domácího Webera.

18:16
    Weber se pustil do další pěstní výměny, tentokrát s Clunem, jenže tomu se podařilo svalit domácího borce na led.

14:53
    Hostům bude v následující minutě a půl pořádné horko, po faulu Jakea Gardinera (TOR) se opět vylučuje a domácí budou hrát ve čtyřech proti třem.

14:25
    Weber a van Riemsdyk se do sebe pustili u pravého hrazení, vylučovat se bude na obou stranách.

12:22
    Přesilová hra pro hosty přichází při vyloučení Marcuse Foligna BUF)

07:12
    James van Riemsdyk (TOR) vyloučen na dvě minuty za sekání, první přesilová hra zápasu putuje na domácí stranu.

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 14. Eichel (Deslauriers), 21. Moulson (Donovan, Gionta), 23. Rodrigues (Foligno), 51. Rodrigues (Reinhart, Weber)

Buffalo Sabres: Lehner (Lieuwen) – Donovan, Franson, Colaiacovo, Ristolainen, Guhle, Weber – Kane "A", O'Reilly R. "A", Ennis – Moulson, Eichel, Gionta "C" – Rodrigues, O'Reilly C., Reinhart – Foligno, Legwand, Deslauriers.
    Toronto Maple Leafs: Bernier (31. Reimer)– Hunwick, Phaneuf "C", Harrington, Rielly, Gardiner, Marinčin – Parenteau, Spaling, Lupul "A", van Riemsdyk, Matthias, Boyes, Clune, Grabner, Bozak "A", Kadri, Brown, Nylander,

Rozhodca: Kimmery, Morton – Devorski, Driscoll

Diváci: 17357