Novosibirsk – Soči 3:2 (2:1 po s.n.) | D. Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Ufa 3:0 (kon.)
Záhreb – Nižnekamsk 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk 1:3 (kon.)

Medveščak právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Záhřeb vítězí! Jesse Saarinen propašoval kotouč do útočného pásma, kde byl úplně volný GEOFFREY KINRADE, jehož tvrdá rána zapadla přesně do šibenice Sudnicynovy svatyně! Asistence: Jesse Saarinen.

54:19
    Slovenský obr Milan Jurčina (ZAG) jde za zbytečný faul na trestnou lavici, to je dobrá příležitost pro hosty!

47:48
    Jevgenij Rjasenskij (NIZ) zahákoval unikajícího Radka Smoleňáka a jde si za to odsedět dvouminutový trest.

44:39
    Shaone Morrisonn (ZAG) podrazil svého soupeře a jde si odpykat dvouminutový trest.

33:25
    Zdunov (NIZ) u hrazení krosčekoval soupeře, přesilovka Nižněkamsku končí.

32:56
    Na dvě minuty za podražení je vyloučen Thomas Larkin (ZAG)

32:21
    V obrovské šanci se ocitl Michail Žukov, nicméně z levého kruhu nepřekonal přesouvajícího se Krošelje!

28:08
    Marat Chairullin (NIZ) jde pykat na dvě minuty, Medveščak si zahraje další přesilovku.

23:52
    Neftěchimik si zahraje přesilovku, Tomáš Mertl (ZAG) usedá na trestnou na dvě minuty za podražení.
    13:20 HEDBERG - 2:2

13:20
    Dnešní utkání prostě baví, je tu další gól! Genoway se parádně obtočil kolem svého strážce a poté zpoza branky našel volného EDWINA HEDBERGA, který střelou z první dokonale zaskočil nicnetušícího Sudnicyna. Asistence: Colby Genoway.
    06:50 ZDUNOV - 1:2

06:50
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hosté během pouhé minuty zkompletovali obrat! Jeff Taffe přihrál kotouč PAVLU ZDUNOVOVI a ten se nemýlil. Asistence: Jeff Taffe.
    05:37 POLYGALOV - 1:1

05:37
    Nedlouho po vypršení Perkovichova menšího trestu hosté vyrovnali! Milovzorov našel volného IGORA POLYGALOVA, který se z dobré pozice nemýlil. Asistence: Jegor Milovzorov.

03:01
    Nathan Perkovich (ZAG) je vyloučen na 2+10 minut za zákrok do oblasti hlavy a krku!
    00:47 GLUMAC - 1:0

00:47
    Tak to bylo rychlé, Záhřebští jdou do vedení! Medveščak v úvodu vyrukoval na svého soka se čtvrtou útočnou formací, která si vytvořila tlak v útočném pásmu a ten rezultoval v trefu MIKEA GLUMACA! Asistence: Simon Gysbers.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 1. Glumac (Gysbers), 14. Hedberg (Genoway), 63. Kinrade (Saarinen) – 6. Polygalov (Milovzorov), 7. Zdunov (Taffe)

KHL Medveščak Záhreb: Krošelj (Heeter) – Gysbers, Morrisonn, Kinrade, Larkin, Jurčina, Katić, Deutsch – Brule, Bjorkstrand, Saarinen – Smoleňák, Mertl, Kvapil – Genoway, Hedberg, Pugolovkin – Glumac, Jämtin, Perkovich.
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicyn (Koval) – Rjasenskij, Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ljamin, Bryncev, Jevsejenkov, Kuzmin – Žukov, Milovzorov, Polygalov – Stas, Lapenkov, Rybin – Taffe, Grigorenko, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Chairullin.

Rozhodca: Bělov, Vasiljev – Sazonov, Zacharenkov