Bonusia Ostrava – Jičín 11:2 (kon.) | ELITE PRAHA – Ne 1:5 (kon.) | Chodov – Bohemians - NE 13:2 (kon.)
Tatran – Židenice 1:5 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:7 (kon.) | Olomouc – Královské Vinohrady 8:0 (kon.)
ELITE PRAHA
1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
Ne
cz Pondelok 28.09.2015, 14:45 • SH Děkanka • ČEZ Extraliga žen (CZ) • 3. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. (16:28:24)

Je dobojováno. Herbadent vítězí v dnešním pražském derby na palubovce ELITE výsledkem 5:1,
    když o své výhře jeho hráčky rozhodly třemi brankami definitivně na začátku poslední periody.

45:39
    Oddechový čas pro domácí.

45:39
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Nepovedená pětiminutovka pro domácí hráčky na začátku třetí třetiny pokračuje, pátou branku Herbadentu vstřelila ZUZANA HUBÁČKOVÁ! Asistence: Barbora Sádková.

45:06
    S domácími hráčkami to nevypadá dobře, podruhé v krátké době se prosazuje LUCIE PILÍKOVÁ a hosté vedou již o tři branky! Asistence: Tereza Hubáčková.

41:23
    Herbadent hned na začátku třetí třetiny utíká ve skóre, když jeho třetí branku vstřelila LUCIE PILÍKOVÁ! Asistence: Dominika Kubišová.

40:01

Druhá perioda nabídla divákům hned tři gólové zápisy. O dva z nich se postaraly hostující florbalistky, které tak po čtyřiceti minutách hry vedou nad domácím celkem 2:1.

40:00

39:21
    Hostující hráčky si krátce před koncem druhé třetiny berou zpět ztracené vedení, když míček do domácí branky dostala TEREZA HUBÁČKOVÁ! Asistence: Martina Čapková.

35:28
    Elite Praha právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! ELITE v polovině šestatřicáté minuty maže náskok svého soupeře, když se přesně trefuje VERONIKA ZITTOVÁ! Bez asistence.

30:20
    Ani napotřetí se však hráčkám Herbadentu nepovedlo využít přesilovou hru, domácí hrají v plném počtu.

28:20
    Další přesilová hra pro Herbadent. Za bránění ve hře vyloučena Veronika Radová (ELI).

27:15
    Herbadent se krátce před polovinou utkání ujímá vedení, o které se zasloužila BARBORA SÁDKOVÁ! Asistence: Dominika Steinbachová.

20:53

20:01

20:00

18:53
    Za špatné střídání vyloučena Vladimíra Skalíková (ELI).

09:01

Daniel Kubelka

Góly a asistencie: 36. Zittová – 28. Sádková (Steinbachová), 40. Hubáčková T. (Čapková), 42. Pilíková (Kubišová), 46. Pilíková (Hubáčková T.), 46. Hubáčková Z. (Sádková)

ELITE PRAHA: Gécová (Omelková) – Skalíková, Miklíková, Jelínková, Vranová, Simajchlová, Nosková, Kalecká, Mrázková, Patakyová, Havlíková, Rybičková, Raková, Radová, Zittová, Denková.
    Ne: Christianová (Kuchyňková) – Bílá, Hubáčková Z., Pilíková, Sádková, Zimina, Steinbachová, Hubáčková T., Kubišová, Košturiaková, Čapková, Šteglová, Polívková A., Ferencová, Kleinová, Polívková B.

Rozhodca: Cholek, Cholková