West Bromwich – Everton 2:3 (kon.)
West Bromwich Albion
2:3 (1:0)
Everton FC
Pondelok 28.09.2015, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 7. kolo

West Bromwich Albion inkasoval do tohto zápasu v šiestich dueloch len štyrikrát, no dnes si svoju štatistiku výrazne pokazil. Domáci viedli v 54. minúte 2:0, no potom až trikrát inkasovali a z ihriska odišli bez bodu. Everton môže ďakovať dvojgólovému strelcovi Lukakuovi a striedajúcemu Konému. (22:56:48)

90+5

90+5
    Hostia išli do prečíslenia štyroch proti jednému. Deulofeu však neprihral presne.

90+4
    Futbalisti Evertonu sa dostali k lopte a získavajú cenné sekundy v závere zápasu.

90+3
    Domáci sa snažia o záverečný nápor a nakopávajú lopty pred Howarda.

90+2
    Barkley ťahal protiútok hostí, no prepásol vhodný moment na prihrávku a neponúkol loptu lepšie postaveným spoluhráčom.

90+1
    Nadstavuje sa päť minút.

90
    Darron Gibson sa odhodlal k strele z väčšej vzdialenosti. Jeho pokus skončil v náručí Myhilla.

89
    Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Romelu Lukaku, prichádza Aaron Lennon.

88
    Rickie Lambert mohol byť domácim hrdinom. Anglický zakončovateľ ostal voľný na bielom bode, no technickou strelou tesne minul bránu.

87
    Domáci kouč reagoval na vývoj zápasu striedaním. Do hry poslal typického hrotového útočníka.

86
    Na začiatku druhého polčasu to s domácimi vyzeralo veľmi dobre, pretože viedli 2:0. V ďalších minútach však hostia predviedli neskutočnú efektivitu a otočili skóre na 2:3.

85
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Claudio Yacob, prichádza Rickie Lambert.
    84. Romelu LUKAKU - 2:3

84
    Everton FC dal gól! Hostia dokonali obrat. ROMELU LUKALU uplatnil dôraz v pokutovom území, prebojoval sa k lopte a dopravil ju do siete.

83
    Evertonu sa otvoril priestor na protiútok, no pri lopte bol Jagielka a ten musel čakať na spoluhráčov.

82
    V závere zápasu nechce nikto urobiť chybu. Everton sa snaží kombinovať, domáci čakajú na brejky.