Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 6:9 (kon.) | Bulldogs – Sparta 6:3 (kon.) | Pardubice – Tatran 2:5 (kon.)
Bohemians – Chodov 5:7 (kon.) | Vítkovice – Otrokovice 8:0 (kon.) | Ostrava – Litvínov 9:5 (kon.)
Bulldogs Brno
6:3 (3:0, 2:1, 1:2)
ACEMA Sparta Praha
cz Sobota 26.09.2015, 17:00 • MSH Vodova, Brno • Livesport Superliga (CZ) • 2. kolo

54:49
    Navíc je tu početní výhoda pro Spartu. Na dvě minuty je vyloučen domácí Sládeček.

46:41
    Pro Pražany je tu možnost, jak se vrátit do utkání. Kadlec je totiž vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:11
    Krajcigr pořádně zatopil hostujícím obráncům a vše musel hasit Koščo bráněním ve hře, za což si jde posedět na trestnou lavici.

35:45
    Na dvě minuty za držení je vyloučen hostující Svatoš a Brno tak má možnost ještě zvýšit své vedení.

14:17
    Výhoda zůstala nevyužita, ovšem teď mají Brněnští další dvě minuty. Na dvě minuty za hrubost putuje za "katr" Marvánek.

08:05
    Možnost skórování v přesilové hře se otevírá i pro Brňany. Na dvě minuty za nedovolené bránění si jde posedět Pruner.

03:23
    Je tu první přesilovka zápasu a zahrají si ji hosté. Na dvě minuty byl vyloučen Hauser za vrážení.

Daniel Havel

Góly a asistencie: 9. Juhaňák (Coufal), 11. Krajcigr (Ondráček), 18. Ondráček (Jakůbek), 28. Krajcigr (Koutný), 33. Krajcigr (Koutný), 51. Ondráček (Krajcigr) – 25. Rodina (Ujhelyi), 52. Krejča (Pruner), 55. Svatoš (Časar)

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Hauser, Brom, Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Koutný, Voltner, Ondráček, Mendrek, Sládeček, Hronek, Kladivo, Krajcigr, Žižka, Jakůbek "C"

Trenér: Rostislav Kohút

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek, Kadoch "C", Ujhelyi, Švejkovský, Zouzal, Čermák, Hartman, Vrána, Marvánek, Rodina, Jaroš, Svatoš, Šnajdr, Koščo, Krejča, Časar, Kalaš, Pruner

Trenér: Jaroslav Berka

Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula