Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa Bay – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
5:3 (2:2, 0:0, 3:1)
New York Islanders
cz Sobota 26.09.2015, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • Príprava NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepšího světového hokeje. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Carolina Hurricanes a New York Islanders.

Domácí tým v minulé sezóně do play-off postoupit nedokázal. V nadcházejícím ročníku by se tato skutečnost měla opakovat, neboť mužstvo se výrazně neposílilo, naopak několik kvalitních hráčů odešlo.

To hostující celek má úplně jiné starosti, přestěhoval se do nové arény. Management vhodně doplnil kádr, v letošní sezóně by se Islanders měli celkem hladce dostat do play-off.

Utkání začne o něco později než je stanovený čas.

00:01

01:48
    Vyloučen Brad Malone, hosté si zahrají první přesilovou hru v zápase.

03:48

06:00
    Šest minut hry je pryč, ani jeden tým si nevytvořil vyloženou gólovou příležitost ke skórování.

07:10
    Následuje komerční přestávka.

08:05
    Islanders právě vstřelili branku!
    JOHN TAVARES vybojoval kotouč v rohu kluziště, individuální akcí překonal dva obránce Caroliny. Dostal se tak do předbrankového prostoru. Rychlou střelou propálil brankáře Läcka. Asistence: Scott Mayfield.

09:40
    Hostující tým pokračuje v aktivní hře, vstřelená branka mu pomohla k lepšímu výkonu. Domácí obránci musí být pozorní.

12:30
    Komerční přestávka znamená delší přerušení hry.

13:10
    Stále platí skóre 0:1, které stanovil v deváté minutě John Tavares.

14:36
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácím se podařilo využít signalizovanou výhodu ke vstřelení branky. JOAKIM LINDSTRÖM vyrovnává na 1:1.

14:51
    Velmi rychle si hosté berou vedení zpět. Autorem druhé branky Ostrovanů je RYAN STROME. Asistence: Andres Lee

14:56
    Třetí gól během ani ne minuty. Skóre vyrovnává JEFF SKINNER. Asistence: Rilay Nash.

17:02
    Komerční přestávka.

20:00
    Po první třetině platí stav 2:2.

Podle neoficiálních údajů je poměr střel na branku aktuálně vyrovnaný 9:9.

20:01

22:20
    Druhá třetina zatím nepřinesla žádné momenty, které by se nějak promítly do hlavních statistik, tedy skóre a vyloučení.

26:20
    V brance domácích je Läck, v té hostující Greiss.

29:14
    Vyloučen domácí Michal Jordán na dvě minuty za krosček. Hosté si zahrají svou druhou početní výhodu v tomto zápase.

31:14

31:28
    Carolina střídá brankáře, do hry jde Drew MacIntyre. Läck zneškodnil 14 ze 16 střel.

34:00
    Střely na branku jsou 20:17. Skóre stále vyrovnané 2:2.

35:05
    Drew MacIntyre musel hned dvakrát zasáhnout proti nebezpečným střelám soupeře. S oběma momenty si dokázal poradit.

35:48
    Hurricanes hrají aktivně, snaží si rychlým pohybem vynutit faul a první přesilovku. Anders Lee míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty druhé třetiny.

37:48
    Hosté v plném počtu. Domácí si nevytvořili žádnou velkou šanci na skórování.

39:01
    Běží poslední minuta hry ve druhé třetině.

39:33
    Vyloučen domácí Elias Lindholm na dvě minuty za sekání.

40:00

Střelecky jsou aktivnější domácí 23:20

40:01

41:33

45:47
    Třetí třetina je v plném proudu. Skóre je stále vyrovnané 2:2.

46:57
    Brody Sutter vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

47:39
    RYAN PULLOCK posílá hostující tým do vedené 3:2. Asistence: Mathew Barzal a Frans Nielsen.

47:51
    ERIC STAAL vyrovnává na 3:3. Ron Hainsey vystřelil a Eric Staal tečoval. Asistence: Ron Hainsey.

49:59
    Eric Staal vyloučen na dvě minuty za sekání.

51:59

52:32
    Anthony Beauvillier dostal dvě minuty za hru vysokou holí.

54:32

56:04
    Třetí třetina se blíží ke svému konci.
    "Začíná být v tomto zápase těch trojek nějak hodně"

57:26
    Domácí jdou do vedení! Druhou branku v zápase vstřelil JEFF SKINNER. Asistence: Noah Hannifin, Kris Versteeg.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

59:20
    Hosté na vyrovnání už mnoho času nemají.

59:58
    A je to jasné. Domácí vyhrají tento zápas 5:3. Do prázdné branky poslal kotouč VICTOR RASK.

Děkuji za pozornost. (01:39:32)

Jan Prošek

Góly a asistencie: 15. Lindstöm, 15. Skinner (Nash), 48. Staal (Hainsey), 58. Skinner (Hanifin, Versteeg), 60. Rask – 9. Tavares (Mayfield), 15. Strome (Lee), 48. Pulock (Barzal, Nielsen)