Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa Bay – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:4 (0:2, 2:2, 0:0)
Columbus Blue Jackets
cz Sobota 26.09.2015, 22:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Príprava NHL

50:44
    Bude se vylučovat na druhé straně. Dvouminutovým trestem je potrestán domácí Bryan Rust.

47:48
    Půl minuty budou hrát domácí dvojnásobnou přesilovku. Hříšníkem se stal Oleg Jevěnko.

46:22
    Nakonec to byl David Savard. Ten inkasuje dvouminutový trest.

34:57
    Hodně nespravedlivě je nyní potrestán Sidney Crosby. Jeden z hráčů jej krosčekoval, a tak mu to vrátil. Potrestán je právě kanadský snajpr.

32:49
    Další šance na zkorigování skóre. Dvě minuty dostává hostující David Savard za hákování.

19:30
    Vhazovat se bude ve středním pásmu. Hraje se čtyři na čtyři. Gallant a Oleksy dostali pětiminutové tresty za šarvátku, Sestito vyfasoval trest na 5+10 minut. Na straně Columbusu dvě minuty pro Dubinsky a také desetiminutový trest pro Prouta.

14:06
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání je domácí Matt Cullen, jenž atakoval brankáře Bobrovského.

David Panuška

Góly a asistencie: 27. Crosby (Kessel, Kunitz), 40. Kessel (Plotnikov, Cole) – 17. Jenner (Boll, Savard), 20. Johansen (Saad), 23. Johansen, 25. Hartnell (Johansen, Foligno)

Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Murray) – Pouliot, Cole, Maata, Clendening, Dumoulin, Oleksy – Kessel, Crosby, Kunitz – Sprong, Cullen, Wilson – Rust, Dea, Plotnikov – Archibald, Marcantuoni, Sestito
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Tjutin, Johnson, Murray, Savard, Jevěnko, Prout – Saad, Johansen, Foligno – Jenner, Dubinsky, Bourque – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Garant, Karlsson, Boll