Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa Bay – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Anaheim Ducks
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Los Angeles Kings
cz Sobota 26.09.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Príprava NHL

59:57
    Ještě jedno vyloučení. Megna dostává dvě minuty za zdržování.

59:48
    Vyrovnávací branku měl na holi Lewis, jenže puk netrefil ideálně.

59:10
    Enroth na střídačce! Los Angeles se šesti hráči v poli!

45:27
    Vzájemné vyloučení na obou stranách. Clifford s Maroonem dostávají po dvou minutách za hrubost.

45:21
    Další z neskutečných zákroků Andersena! Puk se odrazil od mantinelu úplně jinak než všichni předpokládali. bohužel pro Anaheim přímo na hokejku Lewise, který měl před sebou zcela odkrytou klec. Andersen se však stačil rychle přemístit a střelu vyrazit.
    39:53 MAROON - 2:1

39:53
    Anaheim právě vstřelil branku!
    7 vteřin před koncem druhé třetiny jde Anaheim opět do vedení! Po vyhraném vhazování doputoval puk až na modrou čáru, ze které nahodil puk na bránu Jaycob Megna a těsně před brankářem Quickem tečoval tuto pobídku PATRICK MAROON – 2:1. Asistence: Megna, Bieksa.

33:43
    Neskutečný zákrok Andersena! McBain střílel do odkryté brány, ale Andersen se vytáhl a předvedl famozní zákrok.
    29:09 LEWIS - 1:1

29:09
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Los Angeles vyrovnává ve vlastním oslabení! TREVOR LEWIS obdržel od Pearsona přesnou nahrávku a střelou nad vyrážečku vyrovnává stav utkání – 1:1. Asistence: Pearson, Muzzin

27:34
    Dvě minuty za sekání dostává Andreoff. Přesilovka pro Anaheim.
    21:41 NOESEN - 1:0

21:41
    Anaheim využívá dvojnásobnou přesilovou hru a dostává se do vedení – 1:0. Zblokovaná střela se dostala před Qiuckovu bránu na nekrytého STEFANA NOESENA, který už neměl problém zasunout puk do brány. Asistence: Ritchie, Vatanen

21:16
    Přesilovka 5 na 3 pro Anaheim. Dvě minuty za úder loktem obdržel McBain

18:04
    McBain trefil holí tvář hráče Anaheimu, kterému se na ní dokonce objevila krev. McBain vyloučen na 2+2 za vysokou hůl. Přesilovka pro Anaheim

14:48
    První přesilovou hru si zkusí také Králové. Shane O´Brien vyloučen na dvě minuty za podražení.

12:28
    Na druhé straně ve velké šanci Jeff Carter, skvělý Andersen chytá!

10:06
    Další přesilovka pro Anaheim. Jeff Carter vyloučen na dvě minuty za hákování.

10:03
    Hosté v plném počtu. Zároveň s příchodem Browna na led trefuje Fowler tyč Quickovi brány.

08:03
    První přesilová hra pro Anaheim. Dvě minuty za podražení obdržel Dustin Brown.

02:09
    První velká šance Králů, Jake Muzzin se objevil zcela osamocen před Andersenem. Gol se mu však vstřelit nepodařilo.

Martin Boček

Góly a asistencie: 22. Noesen (Ritchie, Vatanen), 40. Maroon (Megna, Bieksa) – 30. Lewis (Pearson, Muzzin)

Anaheim Ducks: Andersen (Hackett) – Bieksa, Fowler, O´Brien, Manson, Vatanen, Megna – Sekáč, Getzlaf, Stewart – Cramarossa, Horcoff, Jackman – Friberg, Kerdiles, Maroon – Ritchie, Rakell, Noesen
    Los Angeles Kings: Quick (40. Enroth) – McNabb, McBain, Muzzin, Martinez, Gravel, Forbort – Lučič, Kopitar, ONeill – Mersch, Weal, Brown – Clifford, Andreoff, Lewis – Pearson, Toffoli, Carter

Rozhodca: Leggo, Watson – Heyer, Knorr