Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa Bay – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Calgary Flames
4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Sobota 26.09.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Príprava NHL

54:21
    Za hrubost jsou vzájemně vyloučeni Sieloof s Jonesem.

51:59
    Calgary bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen Shinkaruk.

50:28
    Současně jsou vyloučeni za hrubost Dorsett s Engellandem.
    36:09 Michael FROLÍK - 4:1

36:09
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Calgary přidává další branku. U Flames zafungovala česká spolupráce, když Hudler našel MICHAELA FROLÍKA a ten přesnou střelou překonal Markstroma. Asistence: Jiří Hudler, Sam Bennett.

32:12
    Bartkowski přidržel Gaudreaua a je vyloučen na dvě minuty.
    28:19 Sean MONAHAN - 3:1

28:19
    Calgary zvládlo ubránit oslabení a následně navyšuje své vedení. Do brejku se dostal SEAN MONAHAN, který svůj únik zakončil přesnou střelou pod ruku Bachmana. Asistence: Michael Ferland, Dennis Wideman.

26:13
    Tentokrát si přesilovou hru zahraje Vancouver. Na trestnou lavici za podražení putuje na dvě minuty Hamilton.

22:07
    Calgary si zahraje přesilovou hru. Za držení hole je na dvě minuty vyloučen Corrado.
    18:03 Michael FERLAND - 2:1

18:03
    Calgary se dostává v přesilové hře do vedení. Wideman našel mezi kruhy volného MICHAELA FERLANDA, který pohotovou střelou nedal Bachmanovi šanci. Asistence: Dennis Wideman, Kris Russell.

17:37
    Prust je vyloučen za vysokou hůl a Vancouver bude hrát ve třech.

15:57
    Za krosček je vyloučen na dvě minuty Sutter. Calgary si zahraje přesilovou hru.
    15:26 Sam BENNETT - 1:1

15:26
    Calgary se dočkalo vyrovnání. Frolík našel volného SAMA BENNETTA, který neměl problém přesně zakončit. Asistence: Michael Frolík, Dougie Hamilton.

09:44
    Za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty Jones. Calgary si zahraje přesilovou hru.

07:25
    Byron se provinil podražením a Vancouver si zahraje další přesilovou hru.

04:33
    Prust se dostal do pěstního souboje Rileym. Oba hráči si posedí nyní pět minut na trestné lavici.
    04:29 Jake VIRTANEN - 0:1

04:29
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Vancouver se dostává v přesilové hře do vedení. JAKE VIRTANEN dokázal překonat Hiller svižnou střelou. Asistence: Frank Corrado.

03:51
    Vancouver si zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Bouma.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 16. Bennett (Frolík, Hamilton), 19. Ferland (Wideman, Russell), 29. Monahan (Ferland, Wideman), 37. Frolík (Hudler, Bennett) – 5. Virtanen (Corrado)

Calgary Flames: Hiller (McDonald) – Russell, Giordano, Hamilton, Engelland, Sieloff, Wideman – Gaudreau, Bouma, Shore, Monahan, Hudler, Byron, Agostino, Grant, Hathaway, Frolík, Ferland, Bennett
    Vancouver Canucks: Bachman (32. Markstrom) – Sbisa, Weber, Corrado, Pedan, Bartkowski, Fedun – Vey, Prust, Dorsett, Sutter, Kenins, Jones, Baertschi, Shinkaruk, Gaunce, Bancks, Hamilton, Virtanen