Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa Bay – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Montreal Canadiens
1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
cz Sobota 26.09.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Príprava NHL

To je ode mě vše, u dalšího onlajnu přenosu na počtenou! (04:08:53)

3. Charles Hudon (MTL) 0+0

Je dobojováno! Chicago zaslouženě vítězí 5:1. celý zápas předváděli koncentrovaný výkon a na rozdíl od Montrealu dokázali využívat své šance.

59:47
    Ještě jedna střela Tikhonova, která však míří mimo bránu.

56:11
    Chicago kontroluje puk, vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto.

54:21
    Dvě minuty se bude hrát 4 na 4. Poté přijde tří minutová přesilovka Montrealu.

54:21
    Pěstní souboj mezi De Sousou a Grégoirem, oba dva dostávají trest 5 minut za hrubost.

53:40
    Přečíslení Montrealu 3 na 2, ze kterého nakonec nic nebylo.

52:43
    Daleyho střela, která Priceovi vypadla z náruče, k dorážce se dostal Marko Dano, jeho střela končí na tyči.

52:02
    Icing Montrealu. Hra se stěhuje před Price.

51:24
    Hraje se v obrovském tempu, bez častých přerušování.

51:19
    Neuvěřitelné co Montreal neproměňuje. Flynn měl před sebou úplně prázdnou klec, ovšem ani tato situace nekončí golem.

49:41
    Hraje se opět především ve středním pásmu. Ani jeden z týmů si nedaruje kousíček ledu zadarmo.

48:01
    Petry v další veliké šanci Montrealu! Ani teď však nepřekonal skvělého Darlinga.

46:53
    Hosté v plném počtu. Ani tuto početní výhodu Montreal nevyužívá.

46:30
    Daley vyhazuje puk až k Priceovi.

45:40
    Ve veliké šanci se najednou ocitl Brian Flynn, ale Darling fantastickým zákrokem zamezil snížení.

45:13
    Rasmussen vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

44:53
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Garbutt. Přesilovka pro Montreal.

44:53
    Garbutt tvrdě narazil na hrazení Johnstona, což se nelíbilo Dumontovi, který se do Garbutta pustil ručně.

44:42
    Chyba v rozehrávce Montrealu. Mezi kruhy se k puku dostal Garbutt, jeho střelu však Price v poklidu chytá.

43:36

43:24
    Další vyhození puku až k brance Montrealu.

43:01
    Beaulieu střílel jen těsně vedle levé tyče.

42:29
    Chicago se na chvíli osvobozuje.

41:36
    Přesilová hra pro Montreal. Za držení hole je na dvě minuty vyloučen Paille.

40:43
    Offside Chicaga.

40:01

Další třetina začne přibližně v 03:27.

Stav utkání po druhé třetině je 1:4. Montreal dokázal hned v první minutě druhé třetiny snížit zásluhou Kassiana na 1:3, ovšem o tři minuty později Desjardins z rohu kluziště nahazoval puk na Price, kterému střela nešťastně propadla až do brány. Uvidíme, zda – li se podaři ve třetí třetině Montrealu zdramatizovat utkání.

40:00

39:48
    Pokka tvrdě vypálil, jeho střele však scházela větší přesnost.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:54
    Puk ve středním pásmu.

37:47
    Emelinova nebezpečná střela se kterou měl Darling problémy.

37:38
    Plekanec našel parádní přihrávkou Daniela Carra, po jeho střele zazvonila tyč! Ani z následné Plekancovy dorážky gol nepadl.

36:29

35:56
    Tomáš Plekanec vyhazuje puk do středního pásma.

35:41
    Teravainenova střela od modré. Price bez potíží chytá.

34:46
    Montreal vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

34:29
    Další přesilová hra pro Chicago. Zack Kassian vyloučen na dvě minuty za hákování.

34:24
    Offside Montrealu. Vhazování ve středním pásmu.

33:57
    Komerční přestávka.

33:45
    Johnston pálil od modré, jeho střela byla ale zblokována.

33:02
    Na druhé straně obrovská příležitost Marka Dana, který dostal krásnou křižnou přihrávku od Garbutta, jeho střela však těsně míjí tři tyče.

32:39
    Plekanec nahazuje kotouč za Darlingovu bránu a odchází střídat.

31:25
    Chicago teď svírá Montreal a tlačí se za další brankou.

29:54
    Daleyho nahození končí jen těsně vedle Priceovi branky.

28:47
    Hudon teď předvedl své umění. Zbavil se obránce, ovšem s následnou střelou si Darling poradil.

27:57
    Puk mimo hrací plochu.

27:15
    Tvrdá Hejdova střela od modré čáry. Price chvíli nevěděl, kde má puk, vše pro něj nakonec dobře dopadlo.

25:57
    Sledujeme nyní řadu nepřesných rozehrávek na obou stranách.

24:59
    Vhazování ve středním pásmu.

24:45
    S Kopeckého střelou si Price bez problémů poradil.
    23:02 Baun - 1:4

23:02
    Nešťastný gol, který obdržel Carey Price. Kyle Baun nahazoval z rohu kotouč na bránu, který se k překvapení všech na stadionu ocitl za zády brankáře Montrealu – 1:4. Asistence: Desjardins, Pokka

21:51
    Na druhé straně se do zakončení dral Garbutt, ale obránce Montrealu mu nedovolil zakončit.
    20:25 KASSIAN - 1:3

20:25
    Montreal právě vstřelil branku!
    ZACK KASSIAN přebral ve středním pásmu puk, dostal se až před branku Darlinga, kterého nakonec backhandem překonává a snižuje stav utkání – 1:3. Bez asistence.

20:01

Další třetina začne přibližně v 02:35.

Skóre po první třetině hovoří jasně. Chicago zatím nepustilo Montreal do žádné větší šance, naopak sami dokázali třikrát udeřit a vedou po první třetině 3:0.

20:00

19:58
    Darling měl teď veliké problémy se střelou Gallaghera. Naštěstí pro něj nebyl v blízkosti nikdo kdo by mohl dorážet.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:46

18:14
    Tyč po střele De La Roseho!

17:53
    V šanci se teď octil Brian Flynn, jeho střela byla nakonec sražena do rohu kluziště.

17:06
    Baun vyhazuje puk až k Priceovi

16:46
    První přesilovou hru si zahraje také Montreal. Na dvě minuty za bránění ve hře je vyloučen Marko Dano.

15:47
    Montreal teď sevřel Chicago v jejich pásmu, chybí tomu ovšem střelba.

15:06
    Pailleho střelu našel Price v lapačce.
    13:39 BAUN - 0:3

13:39
    Chicago zatím dominuje a tomu odpovídá také stav utkání. KYLE BAUN zvyšuje stav na – 0:3. Asistence: Garret Ross

13:16
    Vhazování po levici Darlinga.

12:35
    Jan Hejda tvrdě, avšak čistě atakoval Gallaghera.

12:09
    Scott Darling teď předvedl vynikající zákrok proti střele Brendana Gallaghera.
    10:19 ROSS - 0:2

10:19
    A je to 0:2! GARRET ROSS dostal ideální nahrávku od Kyle Bauna a zvyšuje stav utkání na – 0:2. Asistence: Baun, Desjardins

08:41
    RYAN GARBUTT střelou od modré rychle využívá přesilovou hru a posílá Chicago do vedení – 0:1. Asistence: Rundblad, Daley

08:15
    První přesilová hra pro Chicago. Za sekání jde na dvě minuty Brad Lernout.

07:14
    Zatím jsme se nedočkali žádné větší šance. Hraje se především ve středním pásmu.

06:24
    První zákrok Darlinga. Vhazování po jeho pravici.

05:11
    Price lapačkou zneškodnil střelu Pokky.

04:32
    Chicago teď uzamklo Montreal ve vlastním pásmu.

03:05
    Icing, kterým se provinilo Chicago.

02:54
    Postavení mimo hru Chicaga.

01:26
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden tým se zatím nedostal k zakončení.

00:51
    Zmatek před bránou Montrealu. Price nemusel zasahovat.

00:41
    Petry teď tvrdě narazil Terevainena na hrazení.

00:01

Na řadu přichází národní hymny obou států.

Celá hala teď děkuje Francisi Boullinovi za služby, které poskytoval Montrealu po několik let.

Hráči již nastupují na ledovou plochu. Utkání za malou chvíli začne.

Chicago má za sebou také dvě odehraná utkání. Pokaždé se střetli s Detroitem Red Wings. V prvním utkání vedli Blackhawks ještě ve třetí třetině 4:1, ale Detroit dokázal vyrovnat a poslat utkání do prodloužení. Chicago utkání nakonec, přeci jenom, díky golu Daleyho v prodloužení vyhrálo 5:4. Druhé utkání bylo v režii Detroitu a díky hattricku slovenského útočníka Tomáše Tatara porazili Chicago 4:1.

Montreal má za sebou zatím dva zápasy, oba dva došli vždy do prodloužení a z obou dvou odcházel vždy poražen. V prvním zápase se Montreal utkal s týmem Toronta. Za stavu 1:1 došlo utkání do prodloužení, ve kterém po pouhých 16 odehraných vteřinách rozhodl v přesilovce o výhře Toronta obránce Jake Gardiner. Druhý zápas odehrál Montreal s týmem Washington Capitals. I zde odcházeli nakonec poraženi. Washington vyhrál 4:3 po prodloužení.

Dobré brzké sobotní ráno. NHL pokračuje svými dalšími přátelskými zápasy. Textovým přenosem zápasu Montreal Canadiens – Chicago Blackhawks vás bude provázet Martin Boček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Martin Boček

Góly a asistencie: 21. Kassian – 9. Garbutt (Rundblad, Daley), 11. Ross (Baun, Desjardins), 14. Baun (Ross), 24. Baun (Desjardins, Pokka), 60. Hejda

Montreal Canadiens: Price (Fucale) – Petry, Beaulieu, Lernout, Barberio, Emelin, Johnston – Flynn, Gallagher, Plekanec – Grégoire, Blanchard, Dumont – Mitchell, Kassian, De La Rose – Smith-Pelly, Carr, Hudon
    Chicago Blackhawks: Darling (Caruth) – Rundblad, Daley, Pokka, Hejda, Svedberg, Visnovsky – Desjardins, Baun, Ross – De Sousa, Rasmussen, Tikhonov – Dano, Garbutt, Teravainen – Paille, Kopecky, Labrie

Rozhodca: Hebert, Kowal – Cvik, Nansen