Kladno – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Šumperk – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 4:0 (kon.)
Kadaň – Třebíč 1:0 (kon.) | Slavia – Most 6:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 0:2 (kon.)
SK Kadaň
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion města Kadaně • Chance Liga (CZ) • 7. kolo

59:39
    Oddechový čas pro hosty.

58:51
    Klimeš je pryč z branky! Hosté hrají v šesti!

55:41
    Chrpa zachytil rozehrávku Třebíče, tváří v tvář Klimešovi trefil pouze tyč!

50:09
    Po Švecově střele mohl do odkryté branky zakončovat Pekr, ale nezpracoval kotouč!

31:55
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Kadaňští využili zaváhání v obraně Třebíče. Do úniku 2 na 1 ujeli Hejcman s JAKUBEM CHRPOU a druhý jmenovaný si položil brankáře a chladnokrevně zakončil. asistence: Darek Hejcman.

30:19
    Trefný(KAD) si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

19:25
    Také hráčská lavice SK Kadaň je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Štovíček.

18:17
    Další trest pro hráčskou lavici Třebíče za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Dočekal.

17:15
    Lukáš Novák(KAD) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

16:12
    Dolníček se zničeho nic zjevil mezi kruhy a jen těsně minul šibenici domácí branky!

13:43
    Veselému sklouzl puk při zakončení a neškodně odskákal vedle levé tyče!

13:43
    Veselý byl faulován při samostatném úniku a pojede se trestné střílení!

10:02
    Hráčská lavice Horácké Slavie Třebíč obdržela menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Petr Mrázek.

09:39
    Hlava objel branku a zkoušel najít před brankou operujícího Hejcmana, domácí útočník však minul odkrytou branku!

00:53
    První vyloučení dnešního zápasu. Za podražení si dvě minuty odsedí Dolníček(TRE). Zároveň je na trestnou lavici poslán také Koblasa(KAD), který si odsedí dvě minuty za hrubost.

Filip De Bolle

Góly a asistencie: 32. Chrpa (Hejcman)

SK Kadaň: Hanuljak (Tadeáš Dvořák) – Mrázek, Tejnor, Charousek, Szathmáry, Trefný, Černý, Rohan M, Tomáš Dvořák – Novák, Kůs, Koblasa – Hlava, Hejcman, Chrpa – Wágner, Šťovíček, Veselý – Müller, Vrána, Vaněk
    SK Horácká Slavia Třebíč: Klimeš (Vejmelka) – Malena, Bičík, Šaur, Niko, Šik, Přibyl – Erat, Dolníček, Dočekal – Švec, Polodna, Pekr – Zuzin, Psota, Svoboda – Kusko, Zohorna, Mrázek – Wasserbauer

Rozhodca: Jílek – Šmika, Špringl ml.