Prajem príjemný zvyšok večera. (22:31:09)

11 Rohové kopy 3
    2 Ofsajdy 0
    3 Zákroky brankárov 4
    19 Fauly 20

V dnešnom zápase sme veľa ofenzívnych akcií ani pekného útočného futbalu nevideli. Valencia CF sa dostala do vedenia v prvom polčase v 26. minúte sa presadil Mustafi a prakticky tento gólový náskok si postrážila až do konca zápasu. V druhom polčase sme nevideli nejaké veľké príležitosti ani z jednej strany, zápasu hlavne chýbala kreatívna myšlienka, všetky akcie pôsobili príliš individuálne, a možno aj preto sme sa nedočkali ďalšieho gólu. Domáci tím bol o ten jeden gól lepší, a aj preto si pripisuje 3 body zaslúžene.

90+4

90+2
    Rodrigo (Valencia) sa dokázal proti obrane súpera presadiť individuálne, následný pokus z hranice pokutového územia k pravej tyčke, brankár hostí dokázal zlikvidovať.

90+1
    Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

90
    Thievy Bifouma (Granada) sa dostal do zakončenia, jeho pokus ale zablokoval obránca súpera.

89
    Pablo Piatti (Valencia) sa rozhodol rozohrať rohový kop nakrátko.

88
    Javi Fuego (Valencia) skúšal poslať prihrávku do pokutového územia hostí, obrana ju zablokovala na roh.

87
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Álvaro Negredo, prichádza Rodrigo.

85
    Youseff El Arabi (Granada) sa dopustil ofenzívneho faulu, k lopte sa dostanú hráči súpera.

83
    Pablo Piatti (Valencia) vyslal center z rohového kopu, s ktorým si ale obrana súpera dokázala poradiť.

82
    Pablo Piatti (Valencia) vyslal center do pokutového územia, ktorý obrana súpera dokázala odvrátiť na roh.

81
    Cristiano Biraghi (Granada) sa dostal do zakončenia, jeho strela z hranice pokutového územia ale netriafa priestor brány.

80
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Rubén Rochina, prichádza Nicolás Federico López.

79
    Dnešné stretnutie sleduje 37 096 divákov.

77
    Sofiane Feghouli (Valencia) sa dokázal presadiť proti obrane súpera, ale brankár mu v poslednej chvíli zobral loptu z kopačky.

75
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Enzo Pérez, prichádza Javi Fuego.

74
    Enzo Perez (Valencia) sa dostal do zakončenia, jeho strelecký pokus z veľkej vzdialenosti, ale smeruje len tesne vedľa ľavej tyčky brány súpera.

Filip Koleňák

Góly: 26. Mustafi

Karty:   30. E. Pérez (VAL), 34. Mustafi (VAL), 71. Orbán (VAL) – 31. M. Dória (GRN), 38. Miguel Lopes (GRN), 72. Agbo (GRN)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:10. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:20.
    Valencia CF: Doménech – Cancelo, Mustafi, Vezo, Orbán – Feghouli, Parejo, E. Pérez (75. Fuego), Bakkali (61. Piatti) – Alcácer, Negredo (87. Rodrigo).
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Santos, Danilo, de Paul, Fuego, Rodrigo, Piatti.

Granada CF: Andrés Fernández – Miguel Lopes, Lombán, M. Dória, Biraghi – F. Rico, Krhin, J. Márquez (66. Agbo) – Success (59. Bifouma), El Arabi, Rochina (80. N. F. López).
    Náhradníci: Kelava – Agbo, Babin, Bifouma, Foulquier, N. F. López, Méndez.

Rozhodca: Carlos Clos Gomez

Diváci: 37 096