Košice – Piešťany 0:2 (kon.) | Skalica – Zvolen 1:9 (kon.) | Trenčín – Žilina 3:0 (kon.)
B. Bystrica – Poprad 1:0 (po pr.) | Nitra – Martin 4:1 (kon.)
HK Skalica
1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
HKM Zvolen
Nedeľa 20.09.2015, 17:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR) • 5. kolo

52:36
    Presilovku si zahrá aj studený útok Skalice, keďže kopec minút sedel. Za podrazenie si ide sadnúť Habšuda.

49:32
    A znovu.....Jass, dve minúty za vyhodenie puku.

49:17
    Domácim sa na tej trestnej lavici musí veľmi páčiť. Ivan Rachúnek dostáva dve minúty za seknutie. Presilovka pre Zvolen 5 na 3.

47:25
    Ďalší vylúčený, ktorý je opäť jeden z ťahačov, no zrejme len na papieri. Novák, dve minúty za hokejku.

46:46
    Ďalší skúsený hráč, ktorý by mal Skalicu ťahať gólovo odchádza na trestnú lavicu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

43:13
    Za hákovanie putuje na trestnú lavicu Sloboda.

33:21
    Za podrazenie si ide sadnúť ďalší domáci hráč. Tentoraz to je Jaborník.

32:30
    Pavel Brendl oslabuje svoje mužstvo po tom, čo sa previnil podrazením.

23:26
    Bude sa vylučovať. Za narazenie na mantinel dostáva dve minúty Krejči.

21:56
    Za seknutie dostáva dve minúty domáci hráč menom Daniel Opalek.

13:48
    Zbytočné dve minúty pre Zvolen. Za filmovanie pádu vidí dve minúty Klíma.

05:29
    Za seknutie si ide sadnúť Bruno Mráz. Šanca pre Skalicu na vyrovnanie. Podarí sa im to?

Michal Štetina

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 31. Studenič – 4. Andersons (Bagin, Puliš), 10. Semorad (Puliš, Brabenec), 24. Puliš (Andersons, Brabenec), 27. Semorad (Puliš, Brabenec), 31. Jurík (Mráz, Klhufek), 37. Jurík (Mráz, Klhufek), 43. Klhufek (Mráz, Jurík), 49. Obdržálek (Švaridlo, Jurík), 60. Škvaridlo (Klíma, Obdržálek)

HK Skalica: Romančík – Novák, Ďurák – Jaborník, Barák – Opalek, Polata – Zukal – Rachunek, Brendl, Sloboda – Komínek, Školiak, Brodek – Jass, Studenič, Mickievics – Trenčan, Lantoš, Kovalovský
    HKM Zvolen: Baroš – Bagin, Juraško – Krejči, Andersons – Pokovič, Habšuda – Fekiač, Howden – Semorad, Brabenec, Puliš – Obdržálek, Klíma, Škvaridlo – Klhufek, Mráz, Jurík – Ďaloga, Fekiač, Žilka

Rozhodca: Jonák – Šefčík, Synek