Spišská N. Ves – Humenné 5:2 (kon.) | Michalovce – Senica 7:2 (kon.) | Nové Zámky – Prešov 3:1 (kon.)
Detva – Trnava 5:0 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 1:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Prešov
Streda 16.09.2015, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 3. kolo

56:29
    HC Nové Zámky dali gól!

Nádherná akcia Nových Zámkov! Podstavek prihral Frolíkovi, ten sa elegantne zbavil súperovho obrancu a pred bránou našiel úplne osamoteného ERIKA ČALÁDIHO, ktorý do prázdnej brány nemal problém skórovať!
    Asistencia: Martin Chovan, Albín Podstavek.

49:05
    Do samostatného nájazdu sa dostal Koutník, ale opäť skvelý Marton zakročil!

46:26
    Na trestnú lavicu odchádza Hegyi za hákovanie.

38:30
    Na trestnú lavicu odchádza Priganc za hákovanie.

36:28

Zámky si toľko prihrávali, až sa dostal puk na modrú čiaru k MAREKOVI DUBCOVI a ten prestrelil všetko čo mu stálo v ceste.
    Asistencie: Martin Chovan, Juraj Ďurčo.

35:38
    Na trestnú lavicu odchádza aj Halás za podrazenie. Hrať sa nám bude 5:3.

34:48
    Na trestnú lavicu odchádza Briják za hákovanie.

33:17
    Fajčák skúsil na 2krát prekonať Kristína, no vylámal si na ňom zuby aj tentokrát. Zatiaľ to vyzerá na súboj brankárov v dnešnom zápase.

32:20
    Obrovská príležitosť Nových Zámkov, pri prečíslení 2 na 1 Weissmann prihral Frolíkovi, ale ten z prvej nedokázal trafiť puk.

30:37
    Na trestnú lavicu odchádza Mamonovs za držanie.

19:10
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!

Tkáč v situácii 2 na 1 prihral IGOROVI HALÁSOVI a ten strelou popod lapačku vyrovnáva!
    Asistencia: Martin Tkáč.

18:27
    Chovan sa dostal do samostatného nájazdu, ale triafa Martona iba do lapačky.

14:33
    Tábi odchádza na trestnú lavicu za útočný faul- hákovanie.

11:16
    Frolík našiel pred bránou úplne voľného Čaládiho, ten však Martonovu bránu tesne minul!

10:21
    Na trestnú lavicu odchádza Šechný za hákovanie. Dúfajme, že už Zámky odohrajú túto presilovku lepšie.

07:14
    Na dve minúty si odchádza oddychnúť aj Kivader. Podarí sa Zámkom zvýšiť skóre?

04:00

ANDREJ SUCHARDA dostal puk vo vlastnom pásme, dostal sa do súperovej tretiny a strelou nad Martonovu lapačku otvára skóre!
    Bez asistencie.

03:08
    Na trestnú lavicu odchádza Dubec za nedovolené bránenie.

01:10
    Jedine Weissmannovi sa podarilo nájsť streleckú príležitosť, po jeho strele z prvej puk triafa hornú žrdku.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Fiala

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Sucharda, 37. Dubec (Chovan, Ďurčo), 57. Čaládi (Chovan, Podstavek) – 20. Halás (Tkáč)

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Šinkovič)- Ďurčo, Chovan, Šiška, Sucharda, Gula, Devečka, Hrudík, Baron- Štefanka, Frolík, Podstavek, Hegyi, Koutník, Weissmann, Mamonovs, Bašič, Tábi, Čaládi, Dubec, Priganc
    HC Prešov: Marton- Tartaľ, Obšut, Valentín, Tkáč, Briják, Nitriansky, Medvec, Pástor- Fajčák, Šechný, Chalupa, Kivader, Halás, Kohutiar, Prokop, Dancsák, Potoček, Horváth

Rozhodca: Goga- Kanich, Regec