Kadaň – Kladno 4:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 6:2 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 2:0 (kon.)
Třebíč – Přerov 3:1 (kon.) | Most – Šumperk 8:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 4:1 (kon.)
AZ Havířov
6:2 (1:0, 4:1, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Sobota 12.09.2015, 17:00 • K&K PNEU Aréna • Maxa Liga (CZ) • 2. kolo

58:14
    Mikliš sevřel kotouč a dostává dvě minuty za zdržování hry. Závěr utkání tak odehraje AZ v početní výhodě.

57:34
    Za Havířov jsou vyloučeni Krisl a Bárta. Na druhé straně odchází Berger a Čáp, všichni dvě minuty za hrubost.

56:43
    Šulc a také Pechanec dostávají 2+2 minuty za hrubost.

48:35
    Jiří Krisl odchází na trestnou lavici za hákování a přesilovka Havířova tak skončila.

46:32
    Hosté špatně střídali a půjdou do tří. Dvouminutová přesilová hra pěti proti třem volá po gólu. Trest odpyká Václav Racek

44:52
    Po souboji u mantinelu byl zasažen Jiří Krisl hokejkou do obličeje a Ondráček za to dostal 2+2 minuty za vysokou hůl. V obličeji havířovského kapitána zřejmě byla krev.

37:31
    Zbytečný faul Pavla Sedláčka oslabuje Havířov, který jde do čtyř.

34:21
    Antonín Pechanec si ještě vyříkává něco s rozhodčím, ale s vyloučením Martina Mazance nic neudělá. Mazanec odchází na dvě minuty za hákování.

32:55
    Výsledkem šarvátky je vyloučení na obou stranách. Martin Ondráček a Martin Lenďák dostávají 2+2 minuty za hrubost. Hrát se bude v pěti na obou stranách.

27:18
    Kanonáda Havířova může pokračovat, na dvě minuty je totiž vyloučen Angel Krstev, který sevřel kotouč a odchází na dvě minuty za zdržování hry.

24:28
    Karel Plášil (LTM) to přehnal u mantinelu a dostává dvouminutový trest za napadení.

16:21
    Svoboda vyrazil kotouč a Bahounek poté odpálil kotouč nad plexisklo a dostává dvě minuty za zdržování hry. AZ jde do tří.

14:52
    Kapitán AZetu Jiří Krisl odchází na dvě minuty za držení, Havířov špatně střídal a Krisl musel zatáhnout za záchrannou brzdu.

13:54
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, na dvě minuty odchází Angel Krstev za nedovolné bránění, když si pomohl faulem v souboji u mantinelu.

12:57
    Brankář Svooda byl atakován, ale vše zřejmě kvůli faulu Lenďáka (HAV), který odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.

05:27
    Antonín Pechanec je vyloučen na dvě minuty a máme zde první přesilovou hru zápasu pro Litoměřice.

Jozef Valenčík

Góly a asistencie: 2. Sztefek (Pechanec), 25. Sztefek (Pechanec), 26. Maliník (Sztefek), 27. Kanko (Sedláček, Maruna), 30. Mazanec (Kalus, Bárta), 48. Lenďák (Staněk) – 36. Kalla (Ma. Procházka, Rousek), 53. Valášek (Doležal, Švagrovský)

AZ Havířov: Svoboda (Matoušek) – Lenďák, Korím, Bahounek, Krisl, Ostrčil, Mazanec, Bail – Kalus, Maliník, Staněk – Bárta, Pechanec, Sztefek – Kanko, Sedláček, Maruna – Matějek, Rimmel, Bednář – Kurovský
    HC Stadion Litoměřice: Král (27. Pavelka) – Piegl, Krstev, Plášil, Šulc, Bílek, Čáp, Mikliš – Procházka Ma., Kalla, Rousek – Kopta, Švagrovský, Doležal – Berger, Nedvídek, Ondráček – Valášek, Racek, Procházka Mi.

Rozhodca: Koziol – Vengřín, Konvička