Berani Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.) | Hradec Králové – Sparta Praha 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 10:1 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
HC Motor České Budějovice
cz Sobota 12.09.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 4. kolo

59:59
    Za krosček dostal dvouminutový trest Tomáš Guman (CEM).

56:33
    Za sekání dostal dvouminutový trest Vojtěch Němec (MBL).

53:32
    Opět se vylučuje! Za nedovolené bránění byl potrestán dvěma minutami Michal Michal (CEM).

50:31
    Další trest! Martin Štosek (MBL) byl potrestán dvěma minutami za držení. Bruslaři tedy hrají ve třech!

49:54
    Budějovičtí málem vstřelili gól, ale nestalo se tak. Nakonec zůstal ležet na ledě Jakub Doktor, za kterým musela jít i zdravotnice, vypadá to ale, že bude v pořádku. Současně jsou vyloučeni hráči z obou týmů: Jakub Doktor (CEM), za kterého odpyká trest Fencl a Vojtěch Sedmík (MBL). Oba dostali dvě minuty za sekání.

49:08
    Michal Mattis (MBL) byl potrestán dvěma minutami za napadení. Připíší si Jihočeši alespoň čestný zásah, či ještě dokonce zdramatizují utkání?

37:41
    Za sekání byl potrestán dvěma minutami Marek Sloboda (CEM). Hosté mají dnes značné problémy s jejich četnými fauly.

33:50
    Dominik Točík (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Vstřelí domácí Jihočechům "bůra", nebo se ubrání?

32:40
    Hosté jdou znovu do tří. Jan Farka (CEM) dostal dvě minuty za hrubost. Stále se však neukazují časy trestů, a tak musí trestoměřiči vše počítat ručně a hlásit do mikrofonu.

31:21
    Ondřej Šanda (CEM) byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Budějovičtí tak budou hrát ve třech!

29:41
    Za sekání byl na dvě minuty vyloučen Jakub Doktor (CEM).

25:00
    Dominik Tůma (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

18:36
    Současně vyloučeni dva hráči za hrubost – Lukáš Motloch (MBL) a Jan Farka (CEM).

14:25
    Závar před domácí brankou, kde boleslavský brankář nic neviděl, následně ještě dorážel Pixa, ale gól z toho nepadl. Za sekání ale přišel trest pro Denise Pätoprstého (MBL), který si odsedí dvě minuty za sekání.

06:37
    Tomáš Guman (CEM) byl vyloučen na dvě minuty za nedostatečnou výstroj, protože hrál bez helmy.

04:30
    Dvouminutový trest za držení protihráče dostává Martin Štosek (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 3. Rypar (Tůma, Veselý), 19. Pätoprstý (Ďurač), 20. Brzák (Borovec), 34. Motloch (Pořízek), 42. Sedmík (Ďurač, Pätoprstý), 55. Pořízek (Rypar, Motloch) – 52. Guman (Šulek, Prokeš), 56. Šulek (Guman, Prokeš)

BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Mattis, Štosek, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Průšek "A", Brzák "A", Pätoprstý, Rypar, Borovec "C", Ďurač, Pořízek, Planý, Veselý, Němec, Sedmík, Motloch
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – Farka, Šanda, Žáček, Michal, Benda, Radoš – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Točík "A", Šulek, Prokeš, Guman, Bárta, Pixa, Panáček "C", Bárta

Rozhodca: Souček – Svoboda, Jecelín