Benátky n/J – Prostějov 1:0 (1:0 po s.n.) | Havířov – Motor ČB 2:5 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Přerov – Kadaň 3:2 (kon.)

63:25
    Marek Švec dostal dvě minuty za držení. Přesilovka do konce zápasu pro draky.

60:59
    Eduard Šimun dostává dvě minuty za vražení. To se nelíbí domácímu stadionu. Je slyšet pískot.

50:04
    Matěj Bažant dostává dvě minuty za sekání. Přesilová hra pro hosty.

47:37
    Jan Milfait dostává dvě minuty za držení.

42:41
    Rostislav Malena se šel posadit na dvě minuty za hákování.

38:00
    Šaur nahodil puk od modré a Šindelář puk lapil. Před brankou se pak strhla potyčka. Vyloučen je Petr Gewiese a Marek Švec. Oba si půjdou sednout za hrubost.

30:14
    A pozor komplikace pro Třebíč! Milan Přibyl trefil tvrdě do hlavy Matěje Bažanta. Hráč hostů dostává pět minut + trest do konce utkání za zásah v oblasti hlavy a krku

22:58
    Menší trest za podražení obdržel Václav Čejka.

19:40
    Jan Zdráhal je potrestán za podražení.

16:56
    Matěj Psota dostává dvě minuty za sekání. Domácí tedy mají možnost zahrát si v početní výhodě.

15:00
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování.

07:20
    Přesilovka pro Třebíč! Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Tomáš Sedlák.

03:34
    Brankář hostů Karel Vejmelka dostává dvě minuty za podražení, trest za něj odpyká Bičík. Velká šance pro domácí.

02:42
    Ján Niko dostává dvě minuty za sekání a ačkoliv ještě vysvětloval rozhodčímu, že nic, tak přesto musí na trestnou.

Dominik Mihailescu

Góly a asistencie: 5. Fořt (Vrdlovec, Holík), 25. Gewiese (Haas, Půhoný) – 17. Švec (Bilčík, Erat), 41. Švec (Malena, Erat), rozh. náj. Dolníček