Nitra – London 5:2 (kon.) | Kladno – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Skalica – Oberwil 3:4 (0:1 po s.n.)
LG Green Staff Bratislava – Teplice 13:2 (kon.) | Kladno – Skalica 0:2 (kon.) | Nitra – LG Green Staff Bratislava 6:3 (kon.)
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
London Crusaders
Štvrtok 27.08.2015, 08:00 • Nitra • Svetový pohár

42:00
    Domáci si zahrajú ďalšiu presilovku, keď hráč hostí je potrestaný za podrazenie.

42:00
    Ďalšia veľmi pekná akcia domácich, keď sa zadovkou snažil presadiť jeden z rytierov, ale nebol úspešný.

36:15
    V čase, keď sa skončila domáca presilovka prichádza oslabenie Nitry. Za podrazenie budú hrať dve minúty len štyria.

35:00
    Domáci sú v plnom počte a hrajú oni v početnej výhode.

34:15
    Presilovka hostí sa končí. Bude sa hrať 4 na 4 za hru vysokou hokejkou ide hráč Londonu na dve minúty.

33:00
    Opäť si počínal domáci hokejbalista nedovolene a dostáva dve minúty za hákovanie.
    32:00. ONDRIA - 5:2

zdroj: tv7

32:00
    London dáva gól!
    MÁRIOVI ONDRIOVI sa podarilo využiť presilovku a ukončil tak predčasne oslabenie Nitry. Asistencia: Vojtech Kristof.

31:00
    Pri samostatnom úniku hostí hákoval domáci hráč a dostáva dve minúty.
    26:00. KRISTOF - 5:1

zdroj: tv7

26:00
    Hosťom sa podarilo využiť presilovku a zaznamenať svoj prvý gól turnaja, keď znížili na 5:1. Presným zásahom sa prezentoval VOJTECH KRISTOF. Asistencia: Peter Caglevič.

25:00
    Hostia vymenili brankárov.

25:00
    Je tu prvé domáce vylúčenie za hákovanie.

22:30
    Domáci môžu zvýšiť svoje vedenie. Majú možnosť presilovky.

21:30
    Nitra dáva gól!
    O pár sekúnd neskôr zvýšila vedenie Nitra už na 5:0, keď sa presadil JÁN BACOVSKÝ. Asistencia: Michal Ecker.
    21:00. BENIAČ - 4:0

zdroj: tv7

21:00
    Pri signalizovanom treste hostí zvýšil domáce vedenie MILAN BENIAČ. Asistecia: Michal Hrivnák.

19:00
    Veľká možnosť hostí, ale tú zneškodnil domáci brankár, keď vychytal nájazd.

08:50
    Následne sa však už domáci svoju možnosť premeniť podarilo a využili aj ďalšiu presilovku. Autorom gólu je MILAN BENIAČ, asistenciu si pripisuje Michal Ecker.

08:30
    V presilovke mohli domáci pridať aj ďalší gól, ale pred bránou súpera neuspeli.

07:25
    Domáci celok presilovku 5 na 3 využil a vedie už o dva góly. DO štatistík sa tentokrát zapisuje MICHAL ŠUREK. Asistenciu si pripisuje Branislav Thron.

07:15
    Ďalšie vylúčenie hostí za hru s vysokou hokejkou.

06:55
    Domáci hráči si zahrajú presilovku po faule hráča hostí, ktorý podrazil súpera.

05:23
    Je tu otvárací gól turnaja. Po strele švihom skončila loptička v sieti Londona. Gól strelil BRANISLAV THRON, asistenciu si pripisuje Stanislav Petrík.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 6. Thron (Petrík), 8. Šurek (Thron), 9. Beniač (Ecker), 21. Beniač (Hrivnák), 22. Bacovský (Ecker) – 26. V. Kristof (Caglevič), 32. Ondria (V. Kristof)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Ch. Thron) – Titka, Káčer, Haring, Kollár, Tary, Martiška, Javorčík, Číčo, Mach,Ladiver, Cebo, Hrivnák, Ecker, Ščasný, Konig, Cajcham B. Thron, Balaška. Tréner: J. Ďuriš.
    London Crusaders: Holzer, Pocarovsky, Keckes, Ondria, Paulik, Boháčik, Garafa, Holzer, Tyrol, Lipták, M. Kristof, Turczyn, Caglevič, Penzes, Zeleznik, Belan, Lisy, V. Kristof