Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.)
Zlín – K. Vary 3:0 (kon.) | Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
HC Dukla Senica
3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
SHK Drtiči Hodonín
Utorok 25.08.2015, 18:00 • HC Dukla Senica • Prípravný zápas

Zápas skončil výsledkom 3:4 a nájazdy 0:1. Ďakujem vám za pozornosť a dovidenia. (20:08:06)

Pekova delovka skončila na Kotvanových betónoch.

Tomi poslal puk pomedzi Račkove betóny. 1:0

Romančík naservíroval puk Kotvanovi priamo do lapačky.

Špokov pokus o blafák Račko prečítal.

Ružička trafil len tyčku.

Prvý proti Račovi vyštartoval Kučera – gól nedal.

Nasledujú samostatné nájazdy, ktoré na výsledok nebudú mať žiadny vplyv.

59:42
    Kuba zachytil puk v strednom pásme a pokúšal sa ho napáliť do brány. Trafil len konštrukciu brány.

59:22
    Domáci hrajú v šestici bez brankára.

59:22
    Oddychový čas domácich.

59:14
    Puk lieta z jednej strany na druhú. Ani jeden tím ho však nedokáže podržať dlhšie.

58:00
    Do konca tretej tretiny zostávajú dve minúty. Po zápase si tímy vyskúšajú samostatné nájazdy.

57:25
    Okamžite po buly musel Kotvan zasahovať. Priznám sa, že som si nevšimla, ktorý z hráčov strieľal.

Senickým zimným štadiónom sa niesol hlas hlásateľa, ktorý divákov pozýval na prípravný duel, ktorý sa odohrá proti Trnave. Začiatok je naplánovaný na 18:00. My budeme pri tom.

57:12
    Hra prerušená pre posunutú bránku hostí.

56:05
    Senica dala gól!
    Teraz to domácim už vyšlo. Krásna spolupráca Rezáča a LUKÁŠA PEKA znemená tretí senický gól. Rezáč nahral z ľavej strany na pravú pred bránkovisko, kde PEK stál a brankára prekonal strelou do hornej časti bránky. Dokážu domáci vyrovnať?
    Asistencia: Rezáč

55:11
    Z ľavej strany od mantinelu to skúšal Dobrý, Kotvan jeho pokus zneškodnil. K odrazenému puku sa ešte na pravej strane dostal Pek, ale ani on nedokázal puk upratať medzi tri žrde.

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 32. Pek (Rezáč), 42. Pek (Korýtko, Černý), 57. Pek (Rezáč) – 18. Jirásek (Kuba, Škápik), 32. Kuba (Jirásek, Zítka), 35. Kučera, 43. Mikéska (Vrba, Tomi)

HC Dukla Senica: Račko (Ďuriš) – Grman, Pavešic, Tarabik, Černý, Žitňanský, Fian, Šohajda, Kotzman – Pekarčík, Dobrý, Ružička – Pek, Rezáč, Korýtko – Romančík, Janoušek, Dvonč – Babiar, Ivičič, Pancza
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Štepanovský) – Kolář,Mikéska, Pokorný, Srnec, Nedvěd, Jedlička, Flamík, Polesný, Škápik – Rauš, Zítka, Špok, Kučera, Tomi, Smetana, Stránsky, Kuba, Sajdl, Jurásek, Vrba

Rozhodca: Mullner – Šefčík, Purgat