Leverkusen – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Augsburg – Hertha 0:1 (kon.) | Brémy – Schalke 0:3 (kon.)
Mainz – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Darmstadt – Hannover 2:2 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 4:0 (kon.)
SV Darmstadt 98
2:2 (1:0)
Hannover 96
Sobota 15.08.2015, 15:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Nemecká Bundesliga • 1. kolo
    62. Aytaç SULU - 2:2

62
    Hannover dal gól! Autorom vlastného gólu je AYTAÇ SULU.
    Za smoliara stretnutia už teraz možno označiť domáceho obrancu a kapitána domáceho mužstva AYTACA SULU, ktorý si teraz zrazil loptu do vlastnej siete a to po priamom kope hosťujúceho mužstva z pravej strany ihriska
    54. Marcel HELLER - 2:1

54
    Tím Darmstadt práve strelil gól! Gól strelil MARCEL HELLER.
    Domáci idú do vedenia a to po veľkej chybe obrancu hosťujúceho mužstva, ktorým bol Albornoz, ktorý sa pošmykol pri tom ako preberal loptu a následne sa ju ešte snažil posunúť na Zielera, čo však výborným čítaním hry vystihol MARCEL HELLER, ktorý loptu získal a po tom čo obišiel aj brankára hosťujúceho mužstva zakončoval de facto do prázdnej brány.
    48. Charlison BENSCHOP - 1:1

48
    Hannover dal gól! Gól strelil CHARLISON BENSCHOP.
    Striedanie CHARLISONA BENSCHOPA za Felixa Klausa možno hodnotiť už po troch minútach druhého polčasu za vydarené.Tréner hostí Frontzeck vytiahol toho správneho žolíka, ktorý hneď v úvode druhého polčasu vracia hostí späť do hry! Všetko to začalo u Sorga, ktorý prihrávkou na hranicu postavenia mimo hru našiel Erdinca, ktorý zase prihrávkou po zemi z pravej strany prvého menovaného, ktorý strelou po zemi a pomedzi nohy nedal šancu brankárovi Darmstadtu!
    31. Marcel HELLER - 1:0

31
    MARCEL HELLER je oficiálne prvým hráčom, ktorý sa trafil za Darmstadt v Bundeslige a urobil to ozaj ukážkovo! Domáci futbalista si zasekol jedného z obrancov hosťujúceho mužstva a technickou strelou vymietol pravý horný roh brány v ktorej stojí Robert Zieler.