Teplice – Plzeň | 2:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta Praha | 2:4 (kon.) |
Aston Villa – Manchester United | 0:1 (kon.) |
Bayern – Hamburger | 5:0 (kon.) |
Bilbao – Barcelona | 4:0 (kon.) |
Brugge – Kortrijk | 2:1 (kon.) |
Tondela – Lisabon | 1:2 (kon.) |
Perm – Machačkala | 1:1 (kon.) | | | S. Moskva – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) |
Monaco – Lille | 0:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Znojmo | 1:2 (kon.) |
Arnhem – Kerkrade | 3:0 (kon.) |
Zagłębie – Lech Poznań | 2:1 (kon.) |
koniec
SBV Vitesse Arnhem
3:0
(1:0)
Roda JC Kerkrade
87
|
Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Dijkhuizen, kterého nahrazuje Werker.
|
|
81
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Nakamba, kterého nahrazuje Osman.
|
|
73
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Diks, kterého nahrazuje Kruiswijk.
|
|
73
|
Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Griffiths, kterého nahrazuje Rutjes.
|
|
69
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Rashica, kterého nahrazuje Nathan.
|
|
46
|
Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Jansen, kterého nahrazuje Paulissen.
|
Góly:
45+1. L. Baker (pen.), 68. Dauda, 80. Nathan
Rozhodca: Braamhaar E.
Diváci:
Karty: 39. Jansen (KER), 45+2. Dijkhuizen (KER) 45. van Peppen (KER)
Nepremenená penalta:
SBV Vitesse Arnhem:
Room – Diks (73. Kruiswijk), Kašia (C), Leerdam, Achenteh – Nakamba (81. M. Osman), L. Baker, Kazajšvili – Brown, Dauda, Rashica (69. Nathan).
Náhradníci: Velthuizen – Nathan, Pantić, Ibarra, M. Osman, Lelieveld, Kruiswijk.
Tréner:
Roda JC Kerkrade: van Leer – Dijkhuizen (87. Werker), Sankoh (C), Swinkels, van Peppen – Faik, Griffiths (73. Rutjes), Noor – Jansen (46. Paulissen), van Hyfte, Gyasi.
Náhradníci: Verbist – Rutjes, Werker, van Son, Höcher, Cicilia, Paulissen.
Tréner:
Náhradníci: Velthuizen – Nathan, Pantić, Ibarra, M. Osman, Lelieveld, Kruiswijk.
Tréner:
Roda JC Kerkrade: van Leer – Dijkhuizen (87. Werker), Sankoh (C), Swinkels, van Peppen – Faik, Griffiths (73. Rutjes), Noor – Jansen (46. Paulissen), van Hyfte, Gyasi.
Náhradníci: Verbist – Rutjes, Werker, van Son, Höcher, Cicilia, Paulissen.
Tréner:
Rozhodca: Braamhaar E.
Diváci:
Daniel Kinc