Příbram – Plzeň 3:0 (kon.) | Jablonec – Jihlava 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Sparta Praha 1:3 (kon.)
FC Hradec Králové
1:3 (1:3)
AC Sparta Praha
cz Pondelok 10.08.2015, 15:00Juniorská liga (CZ) • 3. kolo

Sparta nakonec duel bezpečně vyhrála a odváží si z Hradce Králové další tři body do tabulky Juniorské ligy. Hosté tak zároveň stále drží svojí neporazitelnost. Ode mě vše, příště se znovu těším na počtenou. (17:41:58)

90+2

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minutě, je ale jasné, že už se nic zásadního pravděpodobně nestane.

89
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Císařovský.

89
    Knap dostává za vedle vápna domácích žlutou kartu, Sparta tak ještě jednou může zahrozit.

87
    Výborně zahraný míč, vše nakonec před Pavlem Drozdem zachránil Čavoš. Z následného rohu domácí už nezahrozili.

86
    Hradec na druhé straně vzápětí vybojoval přímý kop.

86
    Rychlá přechodová akce Sparty nakonec zastavuje až rohový praporek, škoda pro hosty.

84
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kulhánek, přichází Cabadaj.

81
    Surmaj se otočil ve vápně a poté tvrdě vystřelil. Lindr ale dokázal míč vykrýt!

79
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vyšehrad, přichází Knap.

79
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Čapek, přichází Špaček.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Fenz, přichází Knap.

75
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kitanovič, přichází Záviška.

74
    Hradec z toho mohl jít do brejku, Vyšehrad přihrál na Brokeše, ten na Krajáka, jemuž ale míč odskočil do zázemí.

73
    Sparta prošla po levém křídle do útoku, jenomže všichni útočící hráči si naběhli příliš dopředu a tak přihrávka pouze prošla šestnáctkou až na autové vhazování.

72
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Shejbal, přichází Brokeš.

68
    Přestávka na občerstvení, hra bude za chvíli pokračovat.

67
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Rajmon, přichází Surmaj.

65
    Domácí Zdržálek prošel do vápna a po střetu s bránicím hráčem se objevil na zemi. Hlavní sudí ale další penaltu nepíská.