75:70 (19:16, 34:23, 51:41, 66:66)
Česká republika
cz Sobota 08.08.2015, 19:30ME do 16 rokov - muži (divízia B) • Skupina B

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:04:48)

Čeští mladíci dnešní utkání prohráli, ale favorizovanému soupeři byli rovnocenným soupeřem, o čemž svědčí i fakt, že si dokázali vynutit prodloužení. V něm ale nastříleli pouze čtyři body a nakonec zápas o pět bodů prohráli. Je to první porážka českého výběru na ME.

Konec zápasu. (75:70)

43:28
    Minutu a půl před koncem prodloužení je to o pět bodů ve prospěch favorizovaného Slovinska. (75:70)

42:42
    Českému výběru se nedaří, po trojce Dragana vedou Slovinci již o sedm bodů, Češi v prodloužení ještě nebodovali! (73:66)

41:45
    Po faulu Mráze proměňuje dva trestné hody Mlakar. (70:66)

41:12
    Ani jednomu týmu se zatím střelecky nedaří v prodloužení, nyní Havlík nedává trojku. (68:66)

40:20
    Dragan vrací Slovincům vedení. (68:66)

40:01
    Začalo prodloužení. (66:66)

A už se nic nestane! Čeští mladíci dokázali neuvěřitelné, v posledních vteřinách základní hrací doby stáhli velký náskok soupeře a vynutili si prodloužení!

40:00
    Čtvrtá čtvrtina skončila. (66:66)

39:46
    To se dalo čekat, lavička Slovinska si bere oddechový čas. (66:66)

39:44
    NEUVĚŘITELNÉ! Tomáš Havlík předvedl pevné nervy a trefil za tři body! Jen "škoda", že do konce ještě zbývá šestnáct vteřin, to je dost času na to, aby soupeř odskočil. (66:66)