Slovensko U19 – Švajčiarsko U19 0:7 (kon.) | Česko U19 – Německo U19 4:3 (po pr.)
Česko U19
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
Německo U19
cz Štvrtok 06.08.2015, 18:00 • SD ARÉNA, Chomutov • Summer Hockey Challenge U19

Tímto se s Vámi loučím a při zítřejších zápasech Summer Hockey Challenge se těším na počtenou. (20:03:32)
    Statistiky celého utkání.

Nejlepším hráčem České republiky v dnešním utkání byl vyhlášen obránce Daniel Krenželok. Na straně Němců dostal stejné ocenění dvoubrankový střelec Jacob Mayenschein.

60:23
    Česko U-19 právě vstřelilo branku!
    Prodloužení nemělo příliš dlouhé trvání. Kapitán českého výběru DAVID TOMÁŠEK využil krásné nahrávky od Koblížka a získává pro Česko druhý bod z dnešního zápasu. Asistence: Radek Koblížek.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli dvě trefy, po jedné na každé straně. Úspěšnými střelci byli Jakob Mayenschein a Šimon Stránský. Za malou chvilku pokračuje dnešní druhý zápas Summer Hockey Challenge prodloužením.

60:00

59:51

59:29
    Němci dohrávají třetinu s pukem za vlastní brankou.

58:56
    Puk míří přes všechny čáry až Köllejanovi.

58:26
    Němci svírají českou čtveřici v jejím obranném pásmu. Všechny střely zatím dokázal zlikvidovat brankář Stezka.

57:51
    Dvouminutový trest za hákování dostává obránce Luboš Adam.

57:38
    Němcům je ponechána výhoda.

56:27
    Máme tu další vyrovnání, tentokrát v podání českého výběru! Krenželok nahodil kotouč do brankoviště a ŠIMON STRÁNSKÝ ho tečí dostal za brankáře Köllejana. Asistence: Daniel Krenželok, Samuel Ollender.

56:08
    Tvrdá střela z hole Krenželoka skončila po zásahu Köllejana v ochranné síti.

55:45
    Rudl byl osamocený na pravém kruhu, jenže svou střelou trefil pouze boční síťku německé branky.

55:05
    Němci se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

54:35
    Domácí výběr dostává možnost o vyrovnání skóre. Dvě minuty za podražení totiž dostává Daniel Pfaffengut.

Marcel Holl

Góly a asistencie: 26. Tomášek (Zohorna, Adam), 36. Dymáček (Dufek, Dymáček), 57. Stránský (Krenželok, Ollender), 61. Tomášek (Koblížek) – 25. A. Eder (Kammerer), 40. Mayenschein, 47. Mayenschein (Loibl, Edfelder)

Česko U19: Stezka – Adam, Walter, Krenželok "A", Adámek "A", Pýcha, Rudl, Kalina – Koblížek, Tomášek "C", Zohorna – Stránský, Kovařčík, Ollender – Suchý, Furch, Anděl – Dymáček, Dvořák, Dufek. Trenér: David Bruk.
    Německo U19: Köllejan – Glässl, Haase, Rogl "A", Wissmann, Kurz, Fohrler, Erk, Stocker – Kammerer, Widerer, A. Eder "C" – Mayenschein, Loibl, Edfelder – Kircher, Lautenschlager, Pfaffengut – Drews, T. Eder, Körner. Trenér: Christian Kunast.

Rozhodca: Hribik, Pešina – Jelínek, Suchánek.