Mladá Boleslav – Teplice 2:0 (kon.) | Sparta Praha – Dukla Praha 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
2:0 (0:0)
FK Dukla Praha
cz Pondelok 03.08.2015, 13:00 • TC Sparta Praha, Strahov • Juniorská liga (CZ) • 2. kolo

Sparta ve druhé půli přetavila svou převahu ve dvoubrankové vedení, které již do konce utkání udržela. Domácí byli lepší po celý zápas a po zásluze si připisují další tři body do tabulky. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek dne. (15:00:06)

90+2

90+1
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sáček, přichází Grobár.

90
    Žlutou kartu dostává David Bezdička (FK Dukla Praha).

89
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kitanovič, přichází Cabadaj.

89
    Dukla se snaží vstřelit alespoň branku, ale přes zformovanou obranu Sparty se nemůže prosadit.

88
    Nyní však měli hosté k dispozici rohový kop, který se následně podařilo Sparťanům odvrátit.

86
    V posledních minutách se hra zklidnila a ani jedno z mužstev se už nikam příliš nehrne.

85
    Ve vápně Sparty zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, ovšem hra pokračuje dál.

83
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Císařovský.

83
    Následně měla Dukla rohový kop, po kterém hlavičkoval jeden z hostujících hráčů pouze nad branku Sparty.

82
    Bezdička protáhl nádhernou ránou Millera, který efektivním zákrokem vyrazil balón.

82
    Dukla šla do přečísleni. Obrana Sparty se ale dokázala včas vrátit a celé akci zabránit.

81
    Žlutou kartu dostává Slicho (FK Dukla Praha).

80
    Michal Sáček rozehrál rohový kop domácích na přední tyč, ale tam nebyl nikdo v rudém dresu.