91:99 (16:24, 43:40, 61:66, 81:81)
Ukrajina
cz Nedeľa 02.08.2015, 11:00ME do 18 rokov - muži • O 13. - 16. místo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (12:36:39)

Ukrajina už si závěr zkušeně pohlídala a po vítězství 99:91 po prodloužení získává patnácté místo. Český tým končí poslední šestnáctý. Oba týmy padají na ME do divize B.

Konec zápasu. (91:99)

44:51
    Chochonyk fauloval Fleischhanse, ten dal jen jednu šestku. Míč Ukrajiny. Je to jasné. (91:99)

44:40
    Stejně byl záhy úspěšný i Chochonyk. Ale za dvacet vteřin už se zkrátka náskok soupeře o devíti bodech zlikvidovat prakticky nedá. Ukrajina tenhle zápas vyhraje. (90:99)

44:34
    Musijenko zase na čáře trestného hodu, trefil jeden. (90:98)

44:32
    Fleischhans snižuje, ale času už nezbývá mnoho. (90:97)

44:23
    Je to opět o devět, Musijenko trefil jednu. (88:97)

44:23
    Tentokrát fauloval Tůma, trestné hody háže Musijenko. Už je to ale téměř zbytečná snaha českého týmu. (88:96)

44:15
    Chaloupka fauloval, Antoněnko přetavil v body obě šestky. (88:96)

44:12
    Další nepřesnou trojku Tůmy ale doskočil Antoněnko a je asi hotovo. (88:94)

44:06
    Ke střele z dályk napřáhl Jelínek a trefil přesně. Šance ještě žije, ale není velká. (88:94)

43:57
    Chochonyk proměnil jednu ze dvou šestek a opět navýšil ukrajinské vedení. Minuta do konce prodloužení. (85:94)

43:27
    Chaloupka ani Tůma své šance neproměnili, Antoněnko naopak taky! Ukrajinský snajpr už má na svém kontě 27 bodů! (85:93)

42:39
    Antoněnko ale má dnes střelecký den! Po jeho další trojce už je ukrajinský náskok hodně slibný. (85:91)

42:28
    Fleischhans ale zavelel k dalšímu náporu, už je to jen o tři body. Míč však v moci Ukrajiny. (85:88)

41:57
    Po chybě Tůmy přidává další body Jagodin. (83:88)

41:42
    Proměnil i šestku, Ukrajina vede o tři body. (83:86)

41:42
    Musijenko odvážný pod košem a vybojoval dva body a doplňkovou šestku k tomu. (83:85)