Ústí n. L. – Most 0:1 (kon.) | Bohemians – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Táborsko – Slavia 1:3 (kon.)
Katowice – Třinec 2:0 (kon.) | Líšeň – Znojmo 1:3 (kon.) | Kolín – Pardubice 0:3 (kon.)
Brno – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Miedź – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Olympiakos 1:0 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamu se přeci jen v samém závěru podařilo vyrovnat. K míči se postavil JIŘÍ FUNDA, který poslal balón k pravé tyči a nedal Dočekalovi sebemenší šanci.
    82. Rafael ACOSTA - 3:2

82
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Na pravé straně výborně zatáhl balón Lukáš Pauschek, který následně poslal balón do vápna, kde ho dokázal napálit za záda Křížka RAFAEL ACOSTA. Bohemians tak otáčí vývoj utkání.
    70. Tomáš Čížek - 2:2

70
    Pasivita se českobudějovickým nevyplatila. Po levé straně utekl TOMÁŠ ČÍŽEK, který si pěknou střelou poradil s Křížkem a vyrovnává na 2:2. Utkání tak začíná opět od začátku.
    62. Josef JINDŘIŠEK - 1:2

62
    Tu bezpečně proměnil do protipohybu brankáře JOSEF JINDŘIŠEK, který snižuje na rozdíl jediné branky. Autora branky doplníme později.
    55. Pavel NOVÁK - 0:2

55
    A nyní je z toho branka. Balón se snesl do vápna, kde se nakonec dostal k hlavičce PAVEL NOVÁK, jenž poslal českobudějovické do dvoubrankového vedení.
    17. Milan JURDÍK - 0:1

17
    Udeřilo na druhé straně. Centr z pravé strany usměrnil do branky MILAN JURDÍK. České Budějovice se tak ujímají vedení 1:0.

Alan Šrámek

Góly: 62. Jindřišek (pen.), 70. Čížek, 82. Acosta – 17. Jurdík, 55. Novák, 90+1. Funda (pen.)

Karty:   32. Akulinin (BOH)

Bohemians 1905: Dočekal – Jidřišek, Bartek, Jirásek, Akulinin, Šírl, Gajič, Schick, Čížek, Hašek "C", Škerle
    Náhradníci: Pauschek, Hubínek, Jarolím, Mikuš, Blecha, Šmíd, Mosquera

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. Poločas: Křížek – Řezáč, Hric, Karafiát, Novák – Pešek "C", Benát, Funda, Amegan – Linhart, Jurdík
    2. Poločas: Křížek – Dvořák, Lima, Novák, Vaněk – Wermke, Hála, Vignon, Pešek – Kadula – Linhart

Náhradníci: Lima, Hála, Dvořák, Wermke, Vaněk, Kadula, Hajdušek

Rozhodca: Lerch – Pospíšil, Melichar