Ventspils – Helsinki 1:3 (kon.) | APOEL – Vardar 0:0 (kon.) | Midtjylland – Lincoln 1:0 (kon.)
Razgrad – Milsami 0:1 (kon.) | Skenderbeu – Crusaders 4:1 (kon.) | New Saints – Fehérvár 0:1 (kon.)
Molde – Pjunik 5:0 (kon.) | Hibernians FC – Tel Aviv 2:1 (kon.) | Maribor – Astana 1:0 (kon.)
Trenčín – FCSB 0:2 (kon.) | Partizan – Dila Gori 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Lech Poznań 0:2 (kon.)
The New Saints
0:1 (0:0)
FC Fehérvár
cz Utorok 14.07.2015, 20:00 • Park Hall (Oswestry) • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (21:52:44)

Maďarský Videoton vítězí v prvním zápase ve Walesu 1:0 a vytváří si velmi dobrou pozici pro domácí odvetu. Jediným úspěšným střelcem dnešního zápasu se v 77. minutě stal Ádám Gyurcsó, který dnes dělal domácí obraně velké potíže v průběhu celého zápasu.

90+3

90+3
    Hostující obrana si s centrovaným míčem poradila.

90+2
    Na konci druhé nastavené minuty uvidíme přímý kop domácího týmu a dá se očekávat centr do šestnáctky Videotonu.

90+1
    Hosté už se spokojují s odkopáváním balónu.

90
    Nastavovat se budou tři minuty. Domácí sice jsou u míče, ale zatím se jim nedaří zatlačit svého soupeře.

88
    Blíží se závěr utkání a hosté si zatím celkem v klidu hlídají jednogólový náskok, s nímž by mohli být před odvetou spokojeni.

86
    Edwards se dostal k odraženému míči a zpoza vápna ihned vypálil, ale míč prolétl jen nad hostující bránou.

84
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Wilde, přichází Draper.

84
    Žlutou kartu dostává Quigley (The New Saints FC).

83
    Střídání v týmu Videoton FC Fehérvár: ze hřiště odchází Oliveira, přichází Luijckx.

81
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Seargeant, přichází Williams.

79
    Žlutou kartu dostává Trebotić (Videoton FC Fehérvár).
    77. Ádám GYURCSÓ - 0:1

77
    Videoton Fehérvár právě vstřelil branku!
    Hosté se nakonec prosazují! Oliveira dobře napadal domácí rozehrávku a čistým skluzem vybojoval míč pro ÁDÁMA GYURCSÓ, který zpoza vápna vypálil přesnou přízemní střelu ke vzdálenější tyči.

75
    Žlutou kartu dostává Spender (The New Saints FC).

75
    Trebotić teď upadl v domácí šestnáctce hodně ochotně na zem a rozhodčí správně nechává hru pokračovat.

74
    Žlutou kartu dostává Mullan (The New Saints FC).

72
    Seargeant rozehrával standardku poblíž rohového praporku a jeho centr nakonec vyboxoval brankář Gárbo. Míč se poté ještě dostal k někomu z domácích, ale následovala jen střela do bránícího hráče.

70
    Střídání v týmu Videoton FC Fehérvár: ze hřiště odchází Pátkai, přichází Trebotić.

67
    Pajačova střela byla sražena na rohový kop.

66
    Střídání v týmu Videoton FC Fehérvár: ze hřiště odchází Koltai, přichází Pajač.

66
    Gyurcsó podržel míč u zadní čáry a následně přihrál pod sebe, kde jeden z jeho spoluhráčů zakončoval z první mimo bránu.

64
    Kdepak, domácím se nedaří útočné kombinace a hráči Videotonu snadno získávají míče.

62
    Gyurcsó se dostal ke střele, ale jeho přízemní pokus byl snadnou prací pro Harrisona.

60
    Hra se vrátila zpátky před šestnáctku TNS a domácí se musejí opět soustředit na obranu.

58
    Marriott zahrával přímý kop a jeden z domácích se ve vápně dostal k hlavičce, ale nedůrazné zakončení nenadělalo Gáborovi potíže.

57
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Cieślewicz, přichází Mullan.

56
    Standardní situace skončila odpískaným ofsajdem, takže u balónu budou domácí.

55
    Po Edwardsově faulu zůstanou u míče hosté, kteří mají v úvodu druhé půle jasnou herní převahu.

53
    Gyurcsó mířil z dvaceti metrů pravačkou ke vzdálenější tyči a jeho střelu nakonec tečoval Rawlison, takže z toho bude roh pro Féhervár.

50
    Do centrovaného míče se hlavou opřel Fejes, který však balón usměrnil jen přímo na brankáře Harrisona.

49
    Rohový kop ve prospěch Videotonu.

48
    Maďaři drží míč, ale zatím pouze v rámci neškodné kombinace ve středu hřiště.

46
    Oliveirův přetažený centr doletěl až do zámezí, takže následuje odkop od domácí brány.

46

První poločas nám branku nenabídl. Domácí se zprvu hlavně bránili, ale přibližně po půlhodině hry se začali osmělovat a v závěru poločasu měli více ze hry. Uvidíme, jak to bude vypadat ve druhé půli, která začne přibližně ve 21:03.

45+1

45+1
    Nastavuje se jedna minuta.

45
    Blíží se závěr prvního poločasu a hosté se musí bránit útočné snaze domácího celku.

43
    Žlutou kartu dostává Patkai (Videoton FC Fehérvár).

42
    New Saints měli k dispozici přímý kop, ale centrovaný míč zastavila hostující obrana.

40
    Převaha hostujícího týmu se v posledních minutách hodně vytratila. Domácí o sobě dávají čím dál více vědět.

38
    Domácí hrozí z rychlých brejků. Ten poslední nyní vypadal hodně nebezpečně, ale nakonec z toho byla jen sražená střela Finleyho, který z hranice šestnáctky napálil obránce Videotonu.
    35. Cieślewicz dostal prostor ke střele, která prolétla jen těsně nad břevnem.

35
    Cieślewicz (TNS) potáhl míč před šestnáctku a jelikož měl prostor na střelu, tak bez váhání vypálil. Jeho pokus byl hodně nebezpečný, ale nakonec prolétl jen nad horní tyčí Gáborovy brány.

31
    Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele z hranice vápna, ale obránci jeho pokus zpomalili, takže se míče bez potíží zmocnil brankář Gábor.

28
    Přetažený centr do hostující šestnáctky nenašel nikoho z domácích hráčů.

26
    Domácí se teď poprvé v zápase drží delší dobu s míčem na útočné polovině.
    24. Hostující Gyurcsó už měl před sebou jen brankáře Harrisona, kterého nedokázal překonat.

24
    Hostující Gyurcsó dostal vysoký míč za obranu a běžel sám na brankáře Harrisona, který jeho nedůrazné přízemní zakončení dokázal zneškodnit!

22
    Hosté zvýšili vepředu důraz a hráči TNS mají teď v obraně hodně práce.

19
    Videoton je sice aktivnější, ale nebezpečnější jsou zatím domácí, kteří se však jinak většinu času jen brání.

18
    Hostující gólman si teď hodně zahrával při rozehrávce, kterou málem skluzem vystihl domácí Wilde, před nímž by zívala prázdná brána.

15
    Gyurcsó prudce odcentroval z pravé strany, ale míč pouze neškodně prolétl šestnáctkou domácích.

14
    Domácím se však zatím na útočné polovině příliš nedaří a o míč rychle přicházejí.

13
    Obránce Edwards teď dobře zvládl situaci v rohu hřiště a nepřipustil ani rohový kop pro soupeře. Odkopávat bude Harrison.

10
    Maďarský tým má zatím více ze hry, ale na první gólovou šanci zatím stále čeká.

8
    Rozehrává domácí gólman. Cieślewicz bude moci pokračovat ve hře.

7
    Domácí Cieślewicz potřebuje ošetření a hra je přerušena.

6
    Další rohový kop pro maďarský celek.

5
    Hosté teď zahrozili a o zakončení se pokusil Kovács, který mířil ke vzdálenější tyči, ale jeho střelu zablokoval jeden z bránících hráčů.

4
    Domácí se bez potíží ubránili, když odkopli míč až k hostujícímu brankáři.

3
    Rohový kop pro hostující Videoton.

3
    Výborný centr proletěl malým vápnem, kam si nabíhali hned tři hráči TNS, ale ani jeden z nich nedokázal balón trefit!

2
    Domácí budou mít k dispozici přímý kop, který rozehraje Marriott.

1

The New Saints FC: Harrison – Spender, Rawlinson, K. Edwards, Marriott – A. Edwards, Seargeant, Finley – Quigley, Wilde, Cieślewicz.
    Náhradníci: Mullock, Baker, Darlington, Draper, Mullan, Reed, Williams.

Videoton FC Fehérvár: Gábor – Juhász, Szolnoki, Fejes, Vinícius – Simon, Kovács, Pátkai, Koltai – Oliveira, Gyurcsó.
    Náhradníci: Gyánó, Heffler, Lang, Luijckx, Pajač, Sejben, Trebotić.

Rozhodčí: Ján Valášek (SVK) – Ondrej Brendza (SVK), Michal Tomčík (SVK).

Ve druhém předkole Ligy mistrů přivítá mistrovský tým z Walesu, TNS, na svém hřišti maďarský Videoton. Domácí vstoupili do bojů o Ligu mistrů už v prvním předkole, v němž hladce postoupili přes faerský B36 Tórshavn. Ve dvojzápase s maďarským mistrem však už The New Saints favoritem nebudou. Dokáží před domácími fanoušky překvapit a uhrát nadějný výsledek do odvety?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.