Ventspils – Helsinki 1:3 (kon.) | APOEL – Vardar 0:0 (kon.) | Midtjylland – Lincoln 1:0 (kon.)
Razgrad – Milsami 0:1 (kon.) | Skenderbeu – Crusaders 4:1 (kon.) | New Saints – Fehérvár 0:1 (kon.)
Molde – Pjunik 5:0 (kon.) | Hibernians FC – Tel Aviv 2:1 (kon.) | Maribor – Astana 1:0 (kon.)
Trenčín – FCSB 0:2 (kon.) | Partizan – Dila Gori 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Lech Poznań 0:2 (kon.)
The New Saints
0:1 (0:0)
FC Fehérvár
cz Utorok 14.07.2015, 20:00 • Park Hall (Oswestry) • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (21:52:44)

Maďarský Videoton vítězí v prvním zápase ve Walesu 1:0 a vytváří si velmi dobrou pozici pro domácí odvetu. Jediným úspěšným střelcem dnešního zápasu se v 77. minutě stal Ádám Gyurcsó, který dnes dělal domácí obraně velké potíže v průběhu celého zápasu.

90+3

90+3
    Hostující obrana si s centrovaným míčem poradila.

90+2
    Na konci druhé nastavené minuty uvidíme přímý kop domácího týmu a dá se očekávat centr do šestnáctky Videotonu.

90+1
    Hosté už se spokojují s odkopáváním balónu.

90
    Nastavovat se budou tři minuty. Domácí sice jsou u míče, ale zatím se jim nedaří zatlačit svého soupeře.

88
    Blíží se závěr utkání a hosté si zatím celkem v klidu hlídají jednogólový náskok, s nímž by mohli být před odvetou spokojeni.

86
    Edwards se dostal k odraženému míči a zpoza vápna ihned vypálil, ale míč prolétl jen nad hostující bránou.

84
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Wilde, přichází Draper.

84
    Žlutou kartu dostává Quigley (The New Saints FC).

83
    Střídání v týmu Videoton FC Fehérvár: ze hřiště odchází Oliveira, přichází Luijckx.

81
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Seargeant, přichází Williams.

79
    Žlutou kartu dostává Trebotić (Videoton FC Fehérvár).
    77. Ádám GYURCSÓ - 0:1

77
    Videoton Fehérvár právě vstřelil branku!
    Hosté se nakonec prosazují! Oliveira dobře napadal domácí rozehrávku a čistým skluzem vybojoval míč pro ÁDÁMA GYURCSÓ, který zpoza vápna vypálil přesnou přízemní střelu ke vzdálenější tyči.

75
    Žlutou kartu dostává Spender (The New Saints FC).

75
    Trebotić teď upadl v domácí šestnáctce hodně ochotně na zem a rozhodčí správně nechává hru pokračovat.

74
    Žlutou kartu dostává Mullan (The New Saints FC).

72
    Seargeant rozehrával standardku poblíž rohového praporku a jeho centr nakonec vyboxoval brankář Gárbo. Míč se poté ještě dostal k někomu z domácích, ale následovala jen střela do bránícího hráče.