Srbsko – Portugalsko 21:25 (kon.)
Srbsko
21:25 (11:10)
Portugalsko
cz Pondelok 13.07.2015, 13:00 • Naju Indoor Gymnasium (Jižní Korea) • Letná univerziáda - muži • Finále

54
    Při hře 5 na 5 se prosazují domácí ze sedmimetrového hodu, jmenovitě kdo jiný, než Vanja Ilić, nejlepší střelec dnešního zápasu. (14:21)

54
    Na druhé straně je o minutu později vyloučen Lima (POR). (13:21)

53
    Hodně kuriozní situace! Radulović (SRB) byl poslán do hry, místo do brány a hned si vyfasoval další dvouminutový trest. (13:21)

50
    Srbům to přestalo v útoku jednoduše fungovat. Quintana si připisuje jeden zákrok za druhým. Ve druhém poločase zatím inkasoval pouze jednou jedinou branku za 20 minut. (12:19)

42
    Tak tohle je hodně nepříjemné pro domácí, neboť byl jejich brankář Radulović (SRB) vyloučen na dvě minuty. (12:16)

40
    Marković byl po sérii pěti branek Portugalců nucen si vzít oddechový čas. (11:16)

39
    Ferreira s přehledem uklidil míč do sítě soupeře z bodu pro sedmimetrový hod. (11:16)

39
    Savo Mester (SRB) obdržel od rozhodčích dvouminutový trest. Navíc Portugalci mají výhodu sedmimetrového hodu. (11:15)

29
    Další rychlý kontr končí na těle Raduloviće, který i v závěru prvního poločasu drží svůj celek ve vedení. (10:9)

15
    Portugalci se dostávají poprvé v zápase do vedení! Dvě rychlé branky zařídil Lima se Seabraem. Nyní obrana Srbska zaspala. (5:6)

Josef Cestr

Srbsko: Ivanišević, Radulović – Čirić, Tomić, Milović, Spašić, Gugleta, Topalović, Basarić, Ilić, Vujović, Mester, Lojanović, Damnjanović, Pavlović, Madar
    Trenér: Sasa Marković

Portugalsko: Magalhaes, Quintana, Rodrigues Dias – Vidrago, Correia, Seabra, Coimbra, De Carvalho, Ferreira, Pinheiro, Reis, De Sousa, Pombo, Magalhaes, Delgado, Lima
    Trenér: Rolando Costa

Rozhodca: Bonok Koo, Seok Lee (oba KOR)